STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Riu Palace Maldivas

Maledivy, Faafu, Dhaalu (Nilandhe Atol)

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Riu Palace Maldivas

Neoficiální popis ubytování

Popis
Nový přírůstek hotelové společnosti RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v srpnu 2019! Na privátním ostrově Kedhigandu v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nabídka 24hodinového ALL INCLUSIVE! Výborný poměr kvality a ceny!
Rychlý přehled
transfer - vnitrostátní let a rychloloď nebo hydroplán 24hod. ALL INCLUSIVE v ceně drinks dispenser na pokoji úžasné lokality pro potápěče bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (z ubytování a stravy) výborný poměr kvality a ceny vhodný pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
180 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit v jižní části nedotčených Malediv
Poloha
Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 180 km - transfer - vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž.
Rozloha
délka cca 800 m, šířka cca 300 m.
Popis resortu
Hotel nově otevřený v srpnu 2019 nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Hotel je propojený pěší lávkou se sesterským hotelem Riu Atoll, který leží na sousedním ostrově Maafushi a jehož služby a zařízení mají klienti také možnost využívat. 104 junior a beach junior suite v 1-2 podlažních vilách, 72 overwater suite.
Vybavení resortu
5 restaurací, 3 bary, bazén s barem, SPA centrum, fitness, kadeřník, potápění, šnorchlování, vodní sporty, paddle surfing, kajaky, šlapací kola, animační programy, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
junior suite (40 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, drinks dispenser, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, balkon, výhled na oceán. Možnost přistýlky a ubytování dětí jen ve vyšší kategorii ubytování.
Pojmenování zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby.
Popis zařízení 1
Junior suite pro 2 osoby.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Náš názor
Nový přírůstek hotelové společnosti RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v srpnu 2019! Na privátním ostrově Kedhigandu v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nabídka 24hodinového ALL INCLUSIVE! Výborný poměr kvality a ceny!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite.
Odkaz na WWW
https://www.riu.com/en/hotel/maldivas/dhaalu-atoll/hotel-riu-palace-maldivas/
www odkaz popis 1
RIU Palace Maldivas
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, služby česky mluvícího delegáta na letišti v Male - 1.400 Kč za pár nebo 2.000 Kč za rodinu. pobytové taxy 6 USD na osobu a noc.
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.