STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Valentina

Malta, ostrov Malta, Sliema

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Valentina

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotel Valentina leží v samotném srdci turisticky velmi vyhledávaného letoviska St.Julian's. Je v docházkové vzdálenosti jak od písečné pláže, tak od nespočtu restaurací, barů či věhlasných kasin a řady dalších turistických zajímavostí. Jeho střešní bazén skýtá nádherné výhledy na široké okolí.
Rychlý přehled
střešní bazén s pool barem vybraná místní kuchyně skvělý poměr ceny s kvalitou
Stručná poloha
pláž v docházkové vzdálenosti restaurace, bary a zábava v blízkém okolí letiště vzdáleno 12 km
Poloha
hotel Valentina leží v samotném srdci oblíbeného letoviska St.Julian's. Jeho výhodou je skvělá poloha v rezidenční části a zároveň v docházkové vzdálenosti jak od písečné pláže, tak od nespočtu restaurací, barů či věhlasných kasin a řady dalších turistických zajímavostí. Nákupní možnosti jsou rovněž v přímém dosahu. Vzdálenost od letiště je 12 km.
Vybavení hotelu
rodinný hotel 3* s celkovou kapacitou 94 pokojů rozmístěných na 6ti podlažích uvítá své hosty vstupní halou s recepcí a výtahy, hotelovým lobby s barem. Dále se hostům nabízí menší business centrum a knihovna, WiFi připojení, stravování obstarává moderně zařízená snídaňová místnost (styl buffet), restaurace The Avenue nabízející speciality místní i mezinárodní kuchyně, k posezení u dobrého nápoje pak slouží pool bar u otevřeného bazénu na střeše hotelu. Ke službám hotelu patří i parkování v hotelových podzemních garážích (za poplatek).
Vybavení pokoje
moderně a účelně zařízené pokoje se dělí do kategorií Economy (16m2), Superior (24m2) a Family pokoj (28m2). Všechny mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci, LED TV, WiFi připojení, minibar a trezor. V hotelové nabídce jsou i suity ve dvou kategoriích (35-60m2) s obývacím pokojem a vlastní terasou.
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
pokoje mají sociální zařízení se sprchou, klimatizaci, LED TV, WiFi připojení, minibar a trezor.
Stravování
možnost sjednat snídaně nebo polopenze.
Náš názor
skvělá lokalita, snadná dostupnost okolních zajímavostí, bazén i možnost parkování a v neposlední řadě skvělé stravování dělají z tohoto místa destinaci uspokojující své hosty v plné míře.
Odkaz na WWW
https://hotelvalentina.com/
www odkaz popis 1
www.hotelvalentina.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Malta - Praha, letištní a bezbečnostní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, asistenci místní CK.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku. S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň, kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu, a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc, max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.