STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Veranda Pointe Aux Biches Hotel - Mauritius

Mauricius, Mauritius

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Veranda Pointe Aux Biches Hotel - Mauritius

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Pointe Aux Biches
Poloha
Turistické centrum se nachází přibližně 9 km od hotelu. Město Port Louis je vzdáleno cca 19 km. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou přibližně 9 km od hotelu. Supermarket přibližně 3 km. Autobusová zastávka se nachází cca 300 m od hotelu. Nejbližší nemocnice je cca 11 km a nejbližší lékárna je cca 2,6 km od hotelu. Letiště (MRU) je vzdáleno cca 62 km.
Pláž
Volně přístupná písčitá pláž Trou Aux Biches leží cca 3 km od hotelu. Můžete využít možnost bezplatné kyvadlové dopravy z hotelu k pláži.
Vybavení
Tento hotel má 2 podlaží, 115 pokojů v hlavní a 13 vedlejších budovách. V roce 2015 prošel částečnou rekonstrukcí. K vybavení hotelu patří recepce, lobby s barem, klimatizace, trezor, obchod, parkoviště (za poplatek), směnárna. Jsou zde 3 restaurace a snack bar. Hotel má také konferenční místnost s připojením k internetu. Hotel je vhodný také pro osoby s omezenou schopností pohybu. WiFi zdarma v rámci all inclusive.
Hotel má 2 venkovní bazény a 1 dětský bazén.
Ubytování
Pokoj Comfort má cca 33m², je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchovým koutem, fénem), telefonem, minibarem, trezorem, ventilátorem, klimatizací, sat. TV, psacím stolem, sadou na přípravu kávy/čaje. Součástí pokoje je balkón nebo terasa s venkovním nábytkem a výhledem do zahrady nebo na bazén.
Pokoj typu Superior má cca 43 m², jinak stejné vybavení.
Pokoj Privilege je vybaven stejně jako pokoj comfort je ale určen pouze pro dospělé, má navíc dokovací stanici na iPhone/iPad, Nespresso kávovar.
Rodinný pokoj je prostornější a má dva pokoje, jinak je vybaven stejně jako pokoj comfort.
Stravování
Polopenze: snídaně a večeře
All inclusive: snídaně, obědy a večeře. Voda, káva a čaj, vybrané importované alkoholické nápoje, pozdní snídaně a koktejly v určitých hodinách. Nealkoholické nápoje (11:00-23:00), pivo (11:00-23:00), víno (11:00-23:00), dezerty a pečivo (16:00-17:00), místní alkoholické nápoje (11:00-23:00), rychlé občerstvení (18:00-19:00). Jedno jídlo v á-la-carte restauraci za pobyt.
Sport a zábava
Zdarma: fitness, pilates, aerobik, plážový volejbal, animační program pro dospělé, večerní show, živá hudba
Za poplatek: stolní tenis, šipky, volejbal, badminton, wellness, školka pro děti, babysitting
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Služby česky hovořícího zástupce v místě
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
Po příletu cestující obdrží uvítací dopis v češtině s kontakty na česky hovořícího zástupce partnera v místě, který hosty navštíví přímo v hotelu do 24 hodin od jejich příjezdu.