STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Princess Family Club

Mexiko, Playa del Carmen / Playacar

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Princess Family Club

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Tento hotel postavený v roce 2014 je součástí prázdninové vesnice Grand Riviera & amp; Suite Princess, která se nachází nejdále od pláže. Vesnička se nachází na okraji Playa del Carmen, asi 6 km od známé Páté avenue. Hotel zajišťuje 3x denně placenou kyvadlovou dopravu do centra Playa del Carmen (cca 7 USD/osoba/ 2 směry). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 95 km.

.

Pláž

V areálu, dlouhém a písčitém. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, bar, bufetová restaurace, bazén se skluzavkami pro nejmenší, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniklub, maxiklub. Komplex Grand Sunset/Riviera Princess dále nabízí následující zařízení: 5 tematických restaurací (některé vyžadují rezervaci), 9 barů, sluneční terasy s lehátky a slunečníky v zahradě, 8 bazénů a 4 brouzdaliště (v bazénech je sladká voda), vířivku, miniklub, službu hlídání dětí (za poplatek na místě), diskotéku (vstup a nápoje zdarma), konferenční místnosti, butiky, prádelnu (za poplatek na místě), lékařské centrum (za poplatek na místě). Hotel poskytuje ručníky k bazénu zdarma.

Internet

Wifi zdarma v lobby i na pokojích.

Catering

All Inclusive 24 hodin denně: snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech určených hotelem. V tematických restauracích často nutná rezervace předem. U pánů jsou na večeři vyžadovány dlouhé kalhoty. Vegetariánská/dietní jídla na vyžádání.

.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní i večerní animační program. V rámci komplexu Grand Riviera/Sunset Princess zdarma: posilovna, nemotorizované vodní sporty, tenisové kurty, kurt na pádlování, víceúčelové hřiště. Za poplatek: motorizované vodní sporty, kosmetické a tělové procedury v hotelových lázních.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel se rozhodně věnuje dětem: bazén se skluzavkami a malými lehátky vedle něj, rozsáhlé animační programy, restaurace s "pirátskou" výzdobou, zmrzlinárna, mini a maxi klub, víceúčelové sportovní hřiště - to vše čeká na nejmenší hosty. Navíc pokoje s kapacitou až 5 osob. A také možnost využívat zařízení komplexu Grand Riviera/Sunset Princess. Vřele doporučujeme!

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.