STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Porto Charming Hotel

Portugalsko, Severní Portugalsko (Porto a okolí), Porto

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Porto Charming Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Hosté mají k dispozici úschovnu zavazadel, kavárnu, TV místnost, prádelnu a divadelní sál. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Hosté mohou za poplatek zaparkovat na parkovišti hotelu (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště). Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné požádat o přistýlku. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Sport/zábava

Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. Hosté mohou odpočívat na terase. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole a fitness studio. V objektu je diskotéka a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Platba

K placení lze v objektu použít MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.