STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Portugalsko - se šumem Atlantiku a chutí pomeranče

Portugalsko, Jižní Portugalsko (Algarve)

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Portugalsko - se šumem Atlantiku a chutí pomeranče

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Poloha
Rozsáhlý komplex Monica Isabel se skládá z hlavní budovy **** a bungalovů ***, nachází se v regionu největší turistické destinace Albufeiry s mnoha bary, restauracemi a nočními kluby a historickou částí starého města. Do starého města Albufeiry je to jen pár minut chůze, nebo několikrát denně zdarma kyvadlovým autobusem. Komplex se nachází nad břehem oceánu, u široké písečné pláže označené Modrou vlajkou. Letiště ve Faro je vzdálené cca 40 km.

Pokoje
CK nabízí ubytování v částech ***, tedy v bungalovech - skromná studia a apartmány jsou se základním vybavením.
- Studia - (cca 15 m²) - 2lůžkový pokoj (možnost 1 přistýlky pro dítě), obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory), s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV SAT, telefonem, trezorem (cca 15 EUR/týden), žehličkou a fénem k pronájmu (záloha cca 20 EUR, počet omezen), balkonem (balkonový nábytek).
- Apartmány - (cca 25 m²) - max. ubytování je 2+2 nebo 3+1, obývací pokoj s kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory) a ložnice. Další vybavení stejné jako ve studiu.
Možnost přistavení dětské postýlky do 2 let zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace, 2 bary (z toho jeden u bazénu), bazén a brouzdaliště pro děti (bazény se sladkou vodou), sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), konferenční místnost, TV místnost, obchod se suvenýry, mini market, není zde prádelna, úschovna zavazadel, půjčovna kol a aut. Internetový koutek (cca 1 EUR/10 min.), Wi-Fi na recepci zdarma. Hotel Monica Isabel nabízí plážové osušky (za poplatek a zálohu cca 10 EUR). Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek cca 10 EUR/os./den.

Strava
All Inclusive: Snídaně (08:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-22:00) formou švédských stolů. Občerstvení, zmrzlina pro děti (11:00-17:00), káva, čaj a koláč (15:00-17:00), místní alkoholické nápoje (domácí víno, pivo) a nealkoholické nápoje (11:00-23:00).

Sport a zábava
Animace během dne, aerobik, aqua aerobik, šipky, stolní tenis, jacuzzi, volejbal, večerní show, tenis (zdarma v hotelu Auramar cca 200 m), není zde sauna. Za poplatek posilovna, minigolf, herna, biliard, vodní sporty na pláži), není zde badminton.

Místní hodnocení
**** / ***

Náš názor
Hotel Monica Isabel nabízí základní standard ubytování. Nicméně to kompenzuje blízkostí Albufeiry a polohou přímo na krásné písečné pláži, umožňující příjemnou dovolenou a dlouhé procházky. Volbu tohoto hotelu doporučujeme všem, kteří chtějí strávit svou dovolenou v Portugalsku za rozumnou cenu.

Jiné
http://monicaisabelbeach-hotel.guestcentric.net/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Jiné

V případě pozdního odletu možnost využití fakultativního výletu (platí se průvodci na místě).

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: vstupné, spropitné, systém Tour Guide, rezervační poplatky atd. - ve výši cca 125 EUR/os. (povinný poplatek placený průvodci). Cena nezahrnuje fakultativní výlety uvedené v programu, další jídla, nápoje k večeřím, jiné osobní výdaje s místní pobytovou taxu v hotelech v oblasti Algarve (cca 1,5 EUR/os./den).


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Portugalia - z szumem Atlantyku i słodyczą pomarańczy

Program

Algarve • Arco da Vila • Algar Seco • Tavira - Carvoeiro • Ferragudo • Olhão • opalování na zlatých plážích Algarve • plavba lodí po Atlantiku • ubytování All Inclusive


Den 1
Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Algarve. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí do Faro v pozdních večerních hodinách nemají v tento den večeři.


Den 2
Po snídani zveme na prohlídku východní části regionu Algarve. Den začneme návštěvou Fara, hlavního města Algarve od roku 1756, které je také vstupní branou pro osoby přilétající do regionu letadlem. Během procházky uvidíme mimo jiné: monumentální novoklasicistní oblouk Arco da Vila, který je přechodem do staré části města, zvané "vila adentro", uvnitř kterého se nachází arabská brána z 11. století (nejstarší oblouk v zemi), a na náměstí Largo da Se, kde dominují budovy Biskupského paláce. Přejedeme do Olhão, abychom objevili tradiční rybářské městečko a jeho legendy. Vydáme se také do Taviry, půvabného města rozprostírajícího se na obou březích řeky Gilão. Ve volném čase doporučujeme ochutnat místní gastronomické speciality, zejména čerstvé ryby a plody moře. Na konci dne se ponoříme do světa tradiční portugalské hudby fado v jednom z 37 působivých kostelů nacházejících se v Taviře. Návrat do hotelu na večeři a přenocování.


Den 3
Volný čas na opalování. Tento den doporučujeme celodenní výlet do nejkrásnějších a nejcharakterističtějších zákoutí západního Algarve. V programu procházka po Silves, městě plném historie a pomerančů. V maurských dobách bylo hlavním městem regionu. Načervenalá barva hradních zdí dominujících krajině, krásně kontrastní bludiště bílých domů a zeleň okolních polí jsou jedním z nejznámějších výhledů Algarve. Další zastávkou bude vyhlídkové místo, ze kterého lze obdivovat skalní útvary, kterými je západní pobřeží regionu známé. Útesy, rozeklané oceánem a časem, působí úžasným dojmem za každého počasí. Přejezd do Lagosu, kde uslyšíme o slavných mořeplavcích a prohlédneme si místo prvního evropského trhu s otroky. Ve volném čase možnost dalšího poznávání tohoto několik staletí starého města s přístavem, kde se kolébají jachty z celého světa. Zapomenout nemůžeme ani na gastronomii. Ryby a mořské plody jsou zde základem různých chutných pokrmů. Přejezd na mys sv. Vincenta (Cabo de São Vicente), který byl kdysi považován za konec světa. Posledním bodem výletu bude zastávka na fotografování u malebné zátoky Baleeira Bay. Návrat do hotelu na večeři a přenocování.


Den 4
Volný čas na opalování. Zájemcům doporučujeme tento den plavbu lodí, která doplní prázdninové dobrodružství. Během plavby nás okouzlí pohlednicové výhledy na pobřeží a skalní útvary a zážitek umocní plavba do hlubších vod oceánu při hledání delfínů.


Den 5
Po snídani zveme k prozkoumání malebných oblastí plných pomerančovníků, korkových dubů a typických vesniček, kam turisté moc nejezdí. Zažijeme pravou podstatu Algarve ze zcela jiné perspektivy ve vozidlech 4x4! Budeme obdivovat panoramatické výhledy podél cest křižujících kopce a údolí, navštívíme pozůstatek arabského hradu a zastavíme se na místní farmě, abychom ochutnali místní "ohnivou vodu" a med. Návrat do hotelu, volné odpoledne, večeře a přenocování.


Den 6
Volný čas na opalování. Pro zájemce celodenní výlet do hlavního města Portugalska, během kterého objevíme nejvýznamnější atrakce Lisabonu a budeme obdivovat jeho magickou atmosféru. Uvidíme slavný Památník objevů připomínající zámořské výpravy Portugalců a monumentální věž Belém - jeden ze sedmi divů Portugalska. Budeme obdivovat také Klášter jeronymitů postavený v jedinečném neomanuelském stylu a poté se vydáme do centra města. Ve volném čase doporučujeme samostatnou prohlídku dvou nejpůvabnějších čtvrtí Lisabonu - historické Alfamy a kaskádové Bairro Alto, oblíbené portugalskou bohémou. Návrat do hotelu na večeři a přenocování.

Den 7
Po snídani zveme k objevování úžasných míst plných nádherných skalních útvarů a jeskyní umístěných ve skalách, tvarovaných větrem stovky let. Využijeme příležitosti zachytit okamžik na cestě do Algar Seco - v jedné z nejznámějších jeskyní: « A Boneca », jeskyni s otvory, které jí dodávají vzhled oken a balkonů. Když sestoupíme po schodech vytesaných ve skalách, najdeme vchod do jednoho ze slavných tunelů. Pohled zevnitř umožní pochopit, proč je oblast Algar Seco považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Na další zastávce uvidíme malebné malé rybářské domky, harmonicky orámované plážemi Carvoeiro - to je jedna z vizitek pobřeží Algarve. Pláž s rybářskými loděmi a nesčetnými kavárnami zve ke krátkému odpočinku. Výlet zakončíme procházkou typickými úzkými uličkami ve stylové rybářské vesničce Ferragudo, kde se řeka Arade vlévá do oceánu. Návrat do hotelu, volné odpoledne, večeře a přenocování.


Den 8
Snídaně a vystěhování.
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - vystěhování, transfer na letiště ve Faro. V případě časného ranního odletu do Polska není snídaně.
- Klienti pokračující v pobytu na pobřeží Algarve nebo na španělském Costa de la Luz - po snídani vystěhování, volný čas. Odpoledne transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).


Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- V hotelech v oblasti Algarve je při ubytování vybírána pobytová taxa - cca 1,5 EUR/os./den (poplatek platí pro osoby starší 13 let).


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.