STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mare Monte Beach

Řecko, Ostrovy, Kréta, Georgioupolis

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mare Monte Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hotel pochází z roku 1990. Objekt má 200 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf, restaurace, jídelna, snídaňový salónek a bar. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V objektu se nalézá plážový bar. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a ústřední topení. Většina pokojů má balkón nebo terasu. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Za příplatek je k dispozici také sejf. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a televize. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje.

Sport/zábava

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal a minigolf. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například jet ski, jízda na šlapadlech, jízda na banánovém člunu, plachtění, jízda na katamaránu a aqua fitness a za poplatek vodní lyžování, windsurfing, jízda na kánoi a potápění. Je možné zprostředkovat vodní lyžování, windsurfing, jízdu na kánoi a potápění. Objekt nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například stolní tenis a šipky, za poplatek fitness studio a kulečník. Hosté mají k dispozici wellness zónu se spa. Za poplatek mohou využít masáže. Objekt má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla. Hotel nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.