STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Čedok MY WAY Acro Suites

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Čedok MY WAY Acro Suites

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Agia Pelagia
Poloha
Moderní a designový hotel je vystavěn v zálivu s panoramatickými výhledy na moře v letovisku Agia Pelagia, cca 3 km od jeho centra s obchody, bary a restauracemi. Mezinárodní letiště Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 30 km.
Pláž
Oblázková pláž s křišťálově čistou vodou je jen pár kroků od areálu hotelu a je přístupná výtahem. Nejbližší písčitá pláž je cca 3 km od hotelu a je snadno dostupná autem. Lokalita je vhodná pro šnorchlování a potápění, doporučujeme obuv do vody.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, bar, infinity bazén, Wi-Fi. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Suite s privátním bazénem a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), telefonem, SAT/TV, miniledničkou, klimatitací, trezorem, kávovarem, Wi-Fi. Za příplatek pokoje typu suite s výhledem na moře, s infinity bazénem nebo s privátním vyhřívaným bazénem (bazén za poplatek). Pokoje mají terasu nebo balkón.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Možnost dokoupení dalších jídel a nápojů v hotelových barech a restauracích.
Sport a zábava
Fitness; za poplatek: tenis, basket, pilates, jóga, sauna, bazén.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu 
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu 
* službu delegáty 
* pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Informace
K dispozici budou vozy malé nebo střední kategorie (bez možnosti výběru předem)
Cena zahrnuje pronájem auta, včetně přistavení vozu na letišti po příletu, neomezené kilometry, havarijní pojištění, pojištění proti krádeži, asistenční služba 24/7.  Dětské sedačky jsou na vyžádání za extra poplatek cca 5 EUR/den.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezduú, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.