STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Adorno Suites

Řecko, Ostrovy, Mykonos, Ornos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Adorno Suites

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, knihovna, pokojová služba a prádelna. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů V apartmánovém hotelu se nalézá plážový bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Je tady minibar. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a WiFi. Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

Sport/zábava

Objekt má venkovní bazén. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například fitness studio, aerobik, spa a masáže. V hotelu lze navštívit také diskotéku a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.