STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aelius Hotel & Spa

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aelius Hotel & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Gouves
Poloha
Moderní hotelový areál hlavní budovy a menších bungalovů se nachází v letovisku Gouves. Místní taverny, bary, restauracemi a obchody jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu. Mezinárodní letiště Heraklion je cca 17 km do hotelu.  
Pláž
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 600 m. Klienti mají možnost využít shuttle bus zdarma. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, snack bar, bazén, dva dětské bazény, vnitřní bazén, parkoviště, dětské hřiště, minimarket, Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu, včetně pokojů zdarma, hotelový lékař. Internetový koutek za poplatek. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), telefonem, TV/SAT, miniledničkou, klimatizací, trezorem, Wi-Fi. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. 
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (07:30 – 10:30), obědy (12:45 – 14:30) a večeře (18:30 – 21:30) formou bufetu. Lehké občerstvení a snack během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určeným hotelem (10:30 – 23:00).  
Sport a zábava
fitness, pilates, vodní polo, stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliard.  
Cena zahrnuje
*leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků *transfery v destinaci *7/10/11/14 noclehů – dle smlouvy o zájezdu *stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu *službu delegáta *pojištění dle zák. 159/99 Sb. 
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.