STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aparthotel Boulevard

5,1/10
5,1/10

Řecko, Ostrovy, Zakynthos, Laganas

Recenze

Simonazáří 2023

Pokud máte v hotelu light all inclusive, vůbec si vás nevšímají. Upřednostňují platící hosty. Jídlo jinak chuťové dobré, výběr z 6-8 jídel na celý týden, oběd a večeře. Snídaně furt dokola, omeleta, sýr, šunka. Neřeknou vám nic, na co máte nárok v rámci all inclusive. Přehlíží vás. Sem již nikdy více, nebo bez stravy.

5,1/10

O hotelu

Aparthotel Boulevard

Neoficiální popis ubytování

Popis
Aparthotel Boulevard, který prošel kompletní renovací leží přímo u dlouhé písečné pláže v živém letovisku Laganas. Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě je ubytování vhodné i pro neplavce a rodiny s dětmi. Jen pouhých 50 m od něj najdete první obchody se suvenýry, minimarkety a taverny. Hosté mohou využít zdarma připojení Wi‑Fi v prostoru útulné restaurace, kde také probíhá stravování a bazén vedlejšího hotelu za konzumaci nápoje. Budete mít těžké rozhodování, kam jít jako první, zda se vyhřívat na slunci na zlatavé pláži, obdivovat nekonečné moře nebo si pochutnávat na řeckých specialitách jako jsou gyros, souvlaki, musaka, tzatziki nebo kalamáry či na sklence dobrého vína v plážovém baru s krásným výhledem na moře. Pokud máte rádi dlouhé procházky po pláži, můžete také pěšky navštívit sousední letovisko Kalamaki. Nedaleké hlavní město Zakynthos, kam se můžete vydat za poznáním, nákupy a zábavou, je dostupné autobusem. Ubytování ve vynikající cenové relaci ocení klienti vyhledávající blízkost moře, zábavu a pravou řeckou atmosféru.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby) v přízemí, klimatizace, lednice, varná konvice, sejf (10 €/týden), koupelna, balkon nebo terasa.
Stravování
Light all inclusive: v restauraci Boulevard na pláži, přímo u ubytování. Kontinentální snídaně, obědy a večeře - předkrm, hlavní jídlo, dezert (výběr cca z 10 jídel z jídelního lístku), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby pouze během jídla.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.