STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cook´s Club Corfu

7/10
7/10

Řecko, Ostrovy, Korfu, Gouvia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Petr srpen 2019

8/10
Hana, pobyt s partnerem/koučerven 2018

Hotel bych doporučila těm, kterým nevadí cestování a to i k moři na vykoupání. Pro klientelu s malými dětmi, kteří chtějí mít moře po ruce není rozhodně vhodné.

6,1/10
Valdemar, pobyt s partnerem/kousrpen 2016

6,9/10

O hotelu

Cook´s Club Corfu

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Hotel se nachádzí v středisku Gouvia, které je jenom cca 6 km vzdálené od hlavního města Kerkyra. Od pláže je hotel vzdálen cca 500
Vybavení hotelu
Hotel má 195 kompletně renovovaných pokojů orientovaných na zátoku Kommeno. Hostům je k dispozici 24 h recepce, směnárna, hotelový bar, recepce, bar u bazénu, venkovní bazén, gym, tenisové kurty, hotelové SPA místnost na zavazadla, pronájem kol a aut, 24 doktor na telefonu (za poplatek), bezplatné parkoviště, obchod, butik, , Wi-fi.
Vybavení pokoje
dvolůžkové pokoje, vybavení:koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., klimatizace, set na přípravu kávy a čaje, telefon (za poplatek), minilednička, mini bar (za poplatek), USB nabíjení, LAN připojení na internet, vysokorychlostní Wi-Fi, trezor, balkon nebo terasa. na poptání je možné za vyšší cenu poskytnout další typy pokojů.
Stravování
all inclusive zahrnuje brzké snídaně (05:00 - 7:00), snídaně (7:00 - 10:00), obědy ( 12:30 - 14:30) a večeře formou bufetu. - Korfská A la carte Camiello restaurace (1x zdarma za pobyt, nutnost rezervace). - Celodenní all-around stravování v baru u bazénu (11:00 - 17:00) - Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. hotel si vyhrazuje právo na změnu uvedených časů.
Pláž
cca 500, pllážový servus za poplatek