STUDENT AGENCY Dovolená

Tipy kam vyrazit na květnové svátky

Květnové svátky jinak. Využijte dny volna navíc a vyrazte za odpočinkem na Maledivy či na ostrovy zeleného mysu Kapverdy, do uhrančivé Dominikánské republiky nebo do Egypta či Emirátů.

Prožijte květnové svátky jinak, u moře. Vydejte se za sluncem a pohodou s rodinou třeba do Tunisu, nebo na Kanárské ostrovy. Kromě příjemných teplot oceníte i rozmanitou přírodu zahrnující sopky, písečné duny, pohoří i pralesy.

A co zkusit třeba kouzelný Omán? Ománu se říká “perla arabského světa”. Dnes je oblíbeným výletním letoviskem se spoustou krásných hotelů a luxusních resortů. Objevte tuto perlu mezi cestovatelskými drahokamy i vy a vyberte si z nejširší nabídky zájezdů českých a německých CK na jednom místě zájezd pro vaše květnové dovolenkování.

Na dovolena.cz si každý vybere.

  Nejširší nabídka

  Na dovolena.cz je nejširší nabídka zájezdů od českých a německých cestovních kanceláří na trhu. U nás si vybere každý. Hledejte, porovnávejte, najděte. A vydejte se na dovolenou, která je ušitá přímo vám na míru.

  Komplexní zajištění

  S námi je cestování hračkou. Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s výběrem, či vyhledáme zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme pojištění za výhodné ceny, zajistíme parkování či dopravu na letiště.

  Odlety odkudkoli

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? V naší nabídce máme odlety nejen z českých, ale i evropských letišť. Můžete tak své cesty kombinovat dle svých plánů.

  Zájezdy k moři

  Stahuji data

  Květnové svátky ve wellness či ve městě?

  Plánujete strávit květnové svátky ve wellness nebo využít prodloužený víkend poznáváním velkoměst? Vydejte se relaxovat do Maďarska, Polska, Slovenska či Německa. Objevujte v rámci eurovíkendu populární velkoměsta jako je Paříž, Londýn, Řím, či Barcelona. Užijte si květnové svátky, tak jak si přejete. Mrkněte na naše tipy.

  Zájezdy do wellness

  Stahuji data

  Zájezdy do velkoměst letecky

  Stahuji data

  Zájezdy do velkoměst autobusem

  Stahuji data

  Pobyty ve wellness dle destinace

  Tipy na zájezdy do velkoměst