STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Galaxy Beach Hotel

Řecko, Ostrovy, Zakynthos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Galaxy Beach Hotel

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Laganas
Poloha
Hotelový komplex hlavní budovy a 3 vedlejší budovy je stiuován cca 500 m od centra oblíbeného letoviska Laganas s nočním životem, obchody, restauracemi a bary, cca 8 km od města Zakynthos a cca 7 km od letiště.
Pláž
Veřejná písčitá pláž Laganas s pozvolným vstupem do moře, oceněná certifikátem Modrá vlajka, se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10 EUR/set).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy (pouze v některých budovách), restaurace, 3 bary, střešní zahrada s výhledem na záliv, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén, dětský bazén; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti (patrová postel) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, varnou konvicí a balkonem; za poplatek minibar, trezor (cca 20 EUR/týden).
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30­-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zmrzlinu pro děti, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem. Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení (pánové dlouhé kalhoty).
Sport a zábava
Stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, dětské hřiště.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc.

Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.
Při ubytování je požadována záloha na pokrytí případných nákladů v hotelu (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) cca 50 EUR/pokoj.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.