STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Caravia Beach

Řecko, Ostrovy, Kos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Caravia Beach

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Marmari
Poloha
Hotelový areál s krásným výhledem na turecké pobřeží tvořený hlavní budovou a patrovými bungalovy se nachází v rozlehlé, udržované zahradě přímo u moře. Restaurace, taverny, bary a obchody cca 1 km v menším letovisku Marmari. Cca 15 km od hlavního města Kos a cca 14 km od letiště. Autobusová zastávka cca 800 m od hotelu.
Pláž
Hotel leží přímo u jedné z nejkrásnějších písčitých plážích ostrova s jemným bílým pískem a pozvolným vstupm do vody; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, výtahy, bary, plážový bar, konferenční místnost, minimarket, WIFI v areálu hotelu zdarma; dva bazény, dětský bazén se skluzavkami; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, chladničkou, trezorem za poplatek; francouzské okno. Dvoulůžkové pokoje classic economy jsou umístěny v nejnižším patře. 
Za příplatek bungalov s balkonem nebo terasou; Junior Suite se sdíleným bazénem pouze pro dospělé; či jednolůžkové pokoje.

Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, snack během dne, sendviče, hamburgery, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-00:00) v časech a místech určených hotelem.

Pro klienty přijíždějící po 21:30 jsou připravovány sendviče. 

Sport a zábava
Fitness, stolní tenis, plážový volejbal, minifotbal, dětské hřiště, denní animační a sportovní aktivity, minidisko; za poplatek masáže, tenis s osvětlením a vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta (28.05. - 04.10. 2024)
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

* Domácí zvířata nejsou povolena.

V destinaci je přítomen česky mluvící delegát v období od 28.05. do 04.10.2024.
Mimo toto období je delegát pouze na telefonu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.