STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Domes Noruz Mykonos

Řecko, Ostrovy, Korfu, Agios Stefanos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Domes Noruz Mykonos

Neoficiální popis ubytování

Popis
Luxusní hotel se zajímavou polohou skýtající nádherné výhledy na moře a celé okolí. Nabídne Vám služby na velice vysoké úrovni s osobním přístupem ke každému z hostů.
Rychlý přehled
koncept ADULTS ONLY (16+) skvělé umístění s výhledy luxusní hotel vysoké kvality výtečné snídaně v ceně
Stručná poloha
pláž Ag.Stefanos 550 m hlavní město 4 km středisko Ano Mera 9.5 km Platis Gialos 9 km
Poloha
Luxusní hotel Domes Noruz Mykonos s konceptem ADULTS ONLY (16+) se nachází cca 550 m od pláže Agios Stefanos Beach ve stejnojmenném letovisku ostrova Mykonos. Je součástí skupiny výběrových hotelů Domes Resorts a svým pojetím kombinuje stylový a luxus inspirovaný bohatým dědictvím ostrova Mykonos. Provedením přebírá prvky z minulosti převedené do moderní výstavby současnosti. Resort byl postaven v roce 2023 ve svahu kaldery nad nádherným pobřežím, což hostům skýtá silný zážitek pohledu na krajinu z tzv. ptačí perspektivy. Oblast, v níž se nachází, je velice poklidná a ideální pro trávení letních dnů v nerušeném prostředí s nádhernými výhledy. Hlavní město a perla ostrova-Mykonos je vzdáleno pouhé 4 km. Nedaleko jsou i další tradiční vesničky a letoviska jako Psarou (8 km), Platis Gilaos (9 km) čí Ano Mera (9.5 km). Středisko Agios Stefanos, jehož je resort součástí, se nachází v blízkosti mnoha světově proslulých živých pláží s množstvím populárních barů.
Pojmenování upoutávky 1
Hotel
Popis upoutávky 1
Relaxace s nádhernými výhledy.
Vybavení hotelu
Areál tohoto luxusního zařízení tvoří tři hlavní budovy kaskádovitě uspořádaných, vzájemně provázaných, sněhobílých kostek s dekorovanými balkóny v kombinaci s tmaveným sklem. Vidíte zde stavební tradici přenesenou do moderních technik s řadou doplňků z vybraných přírodních materiálů. Uvítá Vás designová elegantní malá recepce s se salónkem, kde můžete sjednat služby jako kadeřník, prádelna, pronájmy vozidel a jízdních kol nebo transfery či vypracování programu pobytu tzv. na míru. Venkovní část s infinity bazénem obklopeným sluneční terasou skýtá dokonalé chvíle relaxace a vstřebávání místní atmosféry. Díky posazení v mírném svahu bude Vaše relaxace obohacena o panoramatické výhledy na nekonečné modré vody moře a na celé okolí. Požitek a revitalizaci můžete umocnit v hotelovém wellness centru SOMA Spa. Kombinuje starověké řecké lázeňství s moderními technikami jako je čistý olivový olej a med. Nechte se hýčkat některou z masáží, revitalizačních a kosmetických procedur z rukou profesionálního personálu, jehož úkolem bude Vaše spokojenost a další extraordinérní zážitek. Samozřejmostí je skvěle vybavené venkovní fitness. Stejný cíl bude mít i Vaše cesta za kulinářskými zážitky. Pod vedením zkušeného šéfkuchaře budete moci zažívat gastronomický koncert v jeho různých tónech. To vše ve stylovém prostředí hlavní hotelové restaurace Topos, dále v Raw gastro Bar s vybranými pokrmy na způsob tzv. na vidličku. Ochutnejte speciality z mořského vlka a hřebenatky, díky nimž si gastro bar vysloužil svou pověst. Hotelový N Bar představuje výběr koktejlů, pečlivě sestavený vinný lístek vzácných místních ročníků a renomovaných značek a jiskra prémiových šampaňských. Zatoužíte-li po společnosti a zábavě na vyhlášených plážích a místech ostrova, hotelový transfer Vás tam i zpět s radostí dopraví. Můžete rovněž absolvovat výlet privátní lodí podél malebného pobřeží anebo jiné aktivity, které hotel nabízí v nejvyšší kvalitě. Ztělesnění luxusu, privilegií a duševní pohody je aplikováno v jedinečném HauteLivingSelection (HLS)konceptu. Nabízí skutečně výjimečný luxusní zážitek z cestování na Mykonu. Tento koncept hotelu nabízí ultraluxusní ubytování, z nichž každé je nádherným útočištěm navrženým tak, aby uspokojilo požadavky elitních cestovatelů.
Vybavení pokoje
Luxus a umělecký design oceníte i u samotného ubytování. Užijte si naprosté soukromí v prostorách, které kombinují minimalismus a přírodní materiály. Luxusní otevřené pokoje, navržené v krémové a béžové paletě, nabízí pohodlí bez kompromisů s parketovými podlahami a luxusní koupelnou s otevřeným sprchovým koutem a omlazujícími toaletními potřebami. Pokoje mají individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi připojení, v koupelně vysoušeč vlasů a hygienické balíčky, župany, žehlící sadu, Nespresso kávovar, pracovní stůl a balkón nebo terasu. Dělí se na několik typů: pokoje Upbeat (24-31 m2) s výhledem na okolí, na moře nebo s vlastním bazénem, dále suity Sublime (38 m2) s výhledem na okolí nebo na moře, dále suity Sublime (36-40 m2, koncept HLS) s vlastním bazénem a výhledem na okolí nebo suity Haven (38-47 m2, koncept HLS) s vlastním bazénem nebo vířivkou a výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Sublime Suite (výhled do okolí)
Popis zařízení 1
Luxusní suity mají individuální klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi připojení, v koupelně vysoušeč vlasů a hygienické balíčky, župany, žehlící sadu, Nespresso kávovar, pracovní stůl a balkón nebo terasu.
Stravování
Snídaně formou velice kvalitního bufetu.
Náš názor
Samotný pobyt na ostrově Mykonos, který je pojmem ve světě turismu, je garancí výjimečné dovolené. V kombinaci s ubytováním nejvyšší kvality se dovolená stává nezapomenutelnou a unikátní. Nechte se vnést do světa luxusu, architektonických a designových umění, obklopeni nádhernými výhledy a osobním přístupem. Pojměte stolování jako svátek Vašich smyslů, nechte se konejšit hotelovým wellness a unikněte tak stresu a únavě. Všímavý personál Vám k tomu bude nápomocný. Vychutnejte si ticho a vzdálenost od rušných letovisek. Nechte jiné pečovat o Vaši maximální spokojenost a nevšední průběh Vašich letních dnů. Resort Domes Noruz Mykonos, s konceptem jen pro dospělé, naplní vše a to v nejvyšší kvalitě a úrovni.
Odkaz na WWW
https://domesresorts.com/domesnoruzmykonos/
www odkaz popis 1
www.domesnoruzmykonos.com

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.