STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Bali Dorian Apartments

Řecko, Ostrovy, Kréta, Bali

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Bali Dorian Apartments

Neoficiální popis ubytování

Popis
Rodinný komplex studií a apartmánů umístěný v udržované zahradě se vzrostlými palmami se nachází jen 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Mimo této pláže se v Bali nachází také několik menších pláží sevřených mezi skalami, které jsou vhodné pro potápění. Hlavní předností tohoto ubytování je možnost čerpání all inclusive programu v sousedním hotelu Talea beach. Klienti čerpající AI program mají v tomto hotelu k dispozici i bazén se slunečníky a lehátky zdarma (na pláži také zdarma). Centrum letoviska se nachází necelých 500 m od hotelu, a přestože se jedná o klidnější letovisko, naleznete zde dostatek možností k posezení v restauracích a tavernách a ochutnání výborných řeckých specialit nebo nákupu krétských suvenýrů a lokálních produktů. Vzhledem ke kopcovitějšímu terénu nedoporučujeme pobyt klientům s omezenou pohyblivostí. Ubytování ocení především klienti, kteří hledají cenově výhodnou dovolenou v atraktivní kombinaci blízkosti pláže a možností pěších procházek do krásné okolní přírody.
Ubytovaní
Dvoulůžkové studio (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové studio s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové studio s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa. Apartmány s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové studio s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, zařízený kuchyňský kout, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.
Stravování
Bez stravování: vlastní nebo v okolních tavernách. All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.