STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Eurovillage Achilleas

Řecko, Ostrovy, Kos

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Eurovillage Achilleas

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Mastichari
Poloha
Hotelový komplex jedno- až dvoupatrových budov leží v krásné udržované zahradě, přímo u dlouhé písčité pláže, cca 1,5 km od centra letoviska Mastichari s tavernami a obchůdky, cca 21 km od hlavního města Kos (hotelový bus několikrát týdně za poplatek cca 10 EUR/os) a cca 10 km od letiště.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným, místy kamenitým, vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, italská a la carte restaurace (zdarma, po předchozí rezervaci), 3 bary (plážový bar červen-září), TV místnost, minimarket, WiFi v lobby a u bazénu zdarma; půjčovna aut. Terasa s velkým bazénem, oddělená část pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem (zdarma), trezorem, chladničkou, balkonem nebo terasou. Za příplatek stejně vybavené rodinné pokoje s možností 2 přistýlek a s oddělenou ložnicí a pokoje s výhledem na moře.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zákusky, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (lihoviny 17:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, šipky, basketbal, fitness, denní a večerní animační programy, dětské hřiště, miniclub (4-12 let); za poplatek diskotéka, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta (28.05. - 04.10. 2024)
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

V destinaci je přítomen česky mluvící delegát v období od 28.05. do 04.10.2024.
Mimo toto období je delegát pouze na telefonu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.