STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Galini Palace Resort

Řecko, Ostrovy, Kréta

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Galini Palace Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Kolymbari
Poloha
Moderní hotelový areál se nachází v letovisku Kolymbari, cca 300 m od centra letoviska. Nejbližsí bary, restaurace a nákupní možnosti jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu. Mezinárodní letiště Chania je od hotelu vzdáleno cca 45 km. Autobusová zastávka je nedaleko hotelu.
Pláž
Veřejná, písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a plážové osušky za poplatek. Pláž je pravidelně oceňována certifikátem Modrá vlajka.
Vybavení
Hlavní restaurace, bar, bazén, bazén s oddělenou částí pro děti, bankomat. Wi-Fi ve veřejných prostorách a na pokojích zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatel cca 20€/pokoj. Parkoviště.
Ubytování
Moderní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s bočním výhledem na moře mají  vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minichladničku, Wi-Fi, telefon, trezor (za poplatek). Za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje se dvěma přistýlkami. Jedná se o jednu prostornější místnost. Všechny pokoje mají terasu či balkon.
Stravování
All inclusive formou bufetu zahrnue brzké snídaně, snídaně (07:30 - 10:00), obědy (13:00 - 15:00) a večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu. Snack a lehké občerstvení během dne. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem (10:30 - 23:00). Jedenkrát za pobyt možnost povečeřet v a ala carte restauraci.
Sport a zábava
Dětské hřiště, vnitřmí prostor pro děti, fitness, ping pong. Za poplatek tenis, basket, fotbal, spa a wellness. Příležitostné animační programy pro děti a pro dospělé. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.