STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Letsos Hotel

Řecko, Ostrovy, Zakynthos, Alikanas

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Letsos Hotel

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Alykanas
Poloha
Hotel se nachází na severovýchodě ostrova Zakynthos, v centru letoviska Alykanas, v blízkosti pláže. Přímo u hotelu se nachází supermarket, autopůjčovna, restaurace, bary, posilovna a další nákupní možnosti.
Letiště ZTH je vzdáleno cca 16 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 300 m od hotelu. Na pláži je možno pronajmout lehátka a slunečníky za poplatek.
Vybavení
Hotelový komplex prošel v roce 2022 rekonstrukcí. Skládá se z několika budov a poskytuje ubytování v celkem 211 pokojích. V hotelu se nachází recepce, lobby, malý obchod, parkoviště, restaurace, snack bar, WiFi (zdarma). K venkovnímu vybavení patří bazén, dětský bazén.
Ubytování
Pokoj Standard má cca 30 m² a je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, přistýlkou pro 3. osobu, koupelnou se sprchou, fénem, TV, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), balkonem s posezením.
Rodinný pokoj standard má cca 42 m², stejné vybavení jako pokoj Standard, lze do něj umístit rozkládací lůžka a umožnit tak ubytování až 5 osob. Některé pokoje mohou být mezonetového typu (se schody).
Stravování
Bez stravy.
Za příplatek možnost polopenze se snídaněmi a večeřemi formou bufetu.
Sport a zábava
Fitness, biliár (za poplatek), večerní show, dětské hřiště, herna.
Za poplatek masáže.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje místní turistickou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení po příjezdu, cena za pokoj a noc).
V období od března do října dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 1,50 EUR, 3* 3 EUR, 4* 7 EUR, 5* 10 EUR.
V období od listopadu do února dle kategorie ubytování: Apartmány a hotely 1-2* 0,50 EUR, 3* 1,5 EUR, 4* 3 EUR, 5* 4 EUR.
Výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení. Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.