STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Levante Classic Beach Hotel

6,4/10
6,4/10

Řecko, Ostrovy, Zakynthos

Recenze

Radek, pobyt s rodinouzáří 2023

Nedoporučuju

6,6/10
Václav, pobyt s partnerem/koučerven 2023

Kvalita/(Last minute)cena na odpovídající úrovni.

6,3/10

O hotelu

Levante Classic Beach Hotel

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Argassi
Poloha
Hotel je umístěn cca 100 m od centra letoviska s bary, restauracemi a obchody, cca 5 km od města Zakynthos a cca 6 km od letiště. Vzhledem k výškovým rozdílům terénu nedoporučujeme osobám s omezenou pohyblivostí.
Pláž
Malá oblázková pláž, místy s kameny (doporučujeme obuv do vody), se nachází přímo pod hotelem, přístup z hotelové terasy po několika schodech, lehátka zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce, restaurace, bar s terasou s výhledem na moře, WiFi zdarma, terasa s menším bazénem; lehátka a slunečníky zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, chladničku, telefon a trezor, některé pokoje mají  balkon nebo terasu.

Za příplatek:
Pokoje s výhledem na moře

Dětská postýlka na vyžádání.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, odpolední káva a čaj, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v místech a časech určených hotelem.
Sport a zábava
Příležitostně folklórní večer.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3 EUR/noc, 4* 7 EUR/noc, 5* 10 EUR/noc, apartmány 1,50 EUR/noc.

Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.