STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Maleme Mare Beachside

Řecko, Ostrovy, Kréta, Maleme

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Maleme Mare Beachside

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Komfortní hotel se nachází v klidné oblasti, ve vesnici Maleme, asi 5 km od turistické oblasti Platanias, asi 36 km od letiště. Přibližně. 150 m od autobusové zastávky, bankomatu, nejbližších obchodů a lékárny.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Budova se nachází přímo na oblázkové pláži (přes málo frekventovanou ulici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, bar, zahrada, sauna (za příplatek cca 10 EUR/hod.), hydromasáž (za příplatek cca 10 EUR/hod.), 2 TV koutky a herna, knihovna. Objekt má zázemí pro osoby se zdravotním postižením. Akceptace malých domácích mazlíčků na potvrzení. Hotel šetrný k životnímu prostředí - pěstování zeleniny pro restauraci.

Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště, nápoje v baru u bazénu, dětské židličky v restauraci nebo na pokojích a animace jednou týdně.

Internet

V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All inclusive: snídaně (8:00-10:00), oběd (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Přestávka na kávu - káva, čaj a zákusky. Sendviče v baru u bazénu 11:00-18:00, zmrzlina 17:00-18:00 a 19:00-21:00. Místní alkoholické nápoje: pivo, víno, raki podávané od: 10:30-22:45, gin, ouzo, vodka, brandy, rum, whisky, tequila, likéry podávané od 18:00-22:45 a nealkoholické nápoje: čaj, káva, džusy, cola, sprite od 10:30-22:45.

Sportovní a animační program

Animace ve večerních hodinách minimálně 2krát týdně.

.

Webové stránky

www.maleme-mare.gr

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Příjemný hotel v klidné oblasti, vhodný pro rodiny s dětmi díky možnosti ubytování v pokojích 2+2. Dalšími výhodami jsou blízkost pláže a možnost all inclusive.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.