STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Orpheas Resort

Řecko, Ostrovy, Kréta, Kavros

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Orpheas Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
koncept ADULT ONLY (16+) stravování přímo v areálu snadná dostupnost MHD pestrá škála typů ubytování
Stručná poloha
přímo u písečně-oblázkové pláže centrum letoviska Georgioupolis 4 km historické Rethymno 20 km město Chania (letiště) 45 km
Poloha
příjemný 4* hotel Orpheas Resort s konceptem Adults Only (16+ let) se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Kavros, pouhé 4 km od centra střediska Georgioupolis. Pyšní se skvělou polohou u dlouhé a široké písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. V nedalekém okolí se nabízí řada zajímavých míst, která Vám budou snadno dostupná i díky místní autobusové dopravě (zastávka přímo před hotelem) - pláže Peristeras (1 km), Kalivaki či Episkopi (4 km) nebo historické malebné městečko Rethymno s archeologickým muzeem, pevností Frangokastello, muzeem umění a řada dalších turistických zajímavostí (20 km). O něco dál je hlavní město celé oblasti Chania (45 km) anebo známé letovisko Heraklion (100 km). Nákupní možnosti, místní tradiční taverny, kavárny či markety jsou v přímém okolí hotelu.
Vybavení hotelu
areál hotelu je tvořen hlavní 3 podlažní budovou a několika menšími depandancemi či klubovými budovami. Celkové provedení interiérů působí velice elegantně, místy s nádechem orientálních prvků, u venkovních je areál zdoben řadou sloupů či přemostění. Je vidět, že design zde hraje důležitou roli a působí na své hosty až luxusním dojmem. Uvítá Vás vstupní hala s recepcí a lobby, ve vnitřních prostorách dále můžete využít společenskou místnost, internetový koutek, ke stravování poslouží prostorná samoobslužná restaurace s vnitřní i venkovní částí. Venkovní část, vsazená do udržované zahrady táhnoucí se až k pláži, nabízí 2 sladkovodní bazény nepravidelných tvarů obklopené sluneční terasou s lehátky a slunečníky (v ceně, na pláži za poplatek), dále jacuzzi, venkovní fitness, relaxační kout (možnost masáží). K příjemnému posezení je zde pool snack/bar. K zábavě lze využít stolní tenis, croquet, petanque anebo využít služeb v nedalekém okolí: jízda na koni, potápění, vodní sporty aj.
Vybavení pokoje
hotel nabízí ubytování v pokojích a suitách několika kategorií. Všechny jsou velmi elegantně zařízené, převládají zde pastelové barvy a stylový design. Pokoje (18 - 21 m2) mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar a trezor (poplatek), balkón nebo terasu (výhled na okolí, na bazén nebo částečný výhled na moře). Lze sjednat ubytování v pokojích s vlastní venkovní jacuzzi nebo suitách(mají navíc obývací část, lze i suity s terasou a vlastním bazénem). Na vyžádání bezbariérové pokoje
Pojmenování zařízení 1
Pokoj pro 2 osoby (výhled do okolí).
Popis zařízení 1
pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar a trezor (poplatek), balkón nebo terasu (výhled na okolí).
pojmenovani_zarizeni_2
Junior suite pro 2 osoby, možnost přistýlky.
popis_zarizeni_2
suity mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, minibar a trezor (poplatek), balkón nebo terasu (výhled na okolí, na bazén nebo částečný výhled na moře).
Stravování
snídaně nebo polopenze formou bufetu.
Náš názor
hotel se pyšní nejen skvělou polohou přímo u pláže, rovněž tak i dostatečným vybavením, stylovým provedením exteriérů a interiérů, možností stravování přímo v areálu, plážovým servisem a v neposlední řadě snadnou dostupností zajímavých míst lokality. Oceňujeme i škálu možností ubytování.
Odkaz na WWW
https://www.orpheas-resort.gr/
www odkaz popis 1
www.orpheas-resort.gr