STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Princess Irida

5/10
5/10

Řecko, Ostrovy, Kréta, Malia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Honza, pobyt s partnerem/kouříjen 2017

Celkově mírně pod očekávání. Hlavně poslední den, kdy nám nikdo nedal vědět v kolik a kde máme čekat na odvoz mikrobusem... A na čísle delegáta nejprve nikdo dopoledne nereaguje a odpoledne to vezme místní, který hovoří bídně anglicky a ještě nám podá mylné informace... Hodně fail cestovky.

4,7/10

O hotelu

Princess Irida

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Apartmánový komplex hostům nabízí celkem 63 pokojů. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf, restaurace, transfer-servis, budící služba, prádelna a samoobslužná prádelna. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Je tady také hezká zahrada.

Vybavení pokoje

V kuchyňském koutě je vařič, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Připojení k internetu patří k základnímu vybavení pokoje.

Sport/zábava

Komplex nabízí svým hostům sportovní a volnočasové vyžití. Objekt má bazén a dětský bazének. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například golf a šipky. Je tady také noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.