STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vlachakis Apartments Stalis

7/10
7/10

Řecko, Ostrovy, Kréta, Stalida

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Jindřich, pobyt s partnerem/kouzáří 2013

Celkově se dá říct ,že dovolená byla přijemná a dobře jsem si odpočinul . Ovšem ty sprchy a hluk po hotelu za ty peníze , tak to si představuji něco lepšího.

6,2/10
Tereza, pobyt s přátelisrpen 2013

7,3/10
Peter Valuš, pobyt s partnerem/kousrpen 2011

8/10
Ivana, pobyt s partnerem/kouzáří 2011

Letovisko Stalida na Řeckém ostrově Kréta, je hezké živé, pláže jsou nádherné, restaurace perfektní (doporučuji zejména Marias Golden Beach-na samém okraji letoviska). Jelikož se v hotelu potřebujem pouze vyspat, tak nám toto ubytování stačilo, ale nebylo nám tam příjemně. Pokud se pro Vlachakis rozhodnete, dožadujte se pokoje směrem na moře, pokud budete ubytovaní směrem do ulice, nevyspíte se, pod okny je v cestě kanál, který při průjezdu jakéhokoliv auta strašně bouchne a aut tam jezdí pořád hodně.

6,4/10

O hotelu

Vlachakis Apartments Stalis

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hosté mají celkově k dispozici 19 pokojů. Je zde hotelový sejf, restaurace, jídelna, kavárna, bar, TV místnost a konferenční místnost. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). V hotelu je plážový bar. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička a varná konvice/kávovar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, rádio a WiFi (zdarma). Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hosté mohou odpočívat na terase. Je tady také miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.