STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Water Side/Milos

Řecko, Ostrovy, Kefalonie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Water Side/Milos

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Penzion Water Side je ideálním místem pro všechny, kteří upřednostňují klidnou a odpočinkovou dovolenou, spojenou s relaxací u moře. Kefalonie patří mezi největší poklady na modré hladině Jónského moře, často nazývaného jako Odysseovo království.
Rychlý přehled
oblíbený penzion rodinného charakteru obklopený zelení ideální ubytování především pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří upřednostňují klidnou dovolenou vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma
Stručná poloha
vzdálenost od písečné pláže150 m nejbližší obchod s potravinami ve vzdálenosti 500 m od ubytování vzdálenost od letiště Kefalonie 20 km
Poloha
Water Side penzion leží ve vesničce Lourdas, která se rozprostírá ve svahu, klesajícím do vod průzračně čistého moře. Odpočinek si můžete užít na světlé písčito-oblázkové pláži, na které naleznete i taverny a restaurace v typicky řeckém stylu. Nudisté naleznou dostatek soukromí na okrajích pláže. Lourdas je oblíbeným místem milovníků pěší turistiky. Je dobrým výchozím místem pro výlety do širokého okolí. Zároveň skýtá útočiště pro všechny, kteří ocení na své dovolené klid a krásnou přírodu. Penzion se nachází 150 m od písčito-oblázkové pláže a 500 m od ubytování naleznete obchůdek s potravinami. Vzdálenost od letiště Kefalonie je 20 km.
Vybavení pokoje
Nabízíme ubytování ve vzdušných a funkčně zařízených studiích pro 2-3 osoby. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem, wi-fi připojením, trezorem zdarma a klimatizací zdarma.
Pojmenování zařízení 1
Studio až pro 3 osoby
Popis zařízení 1
Prostorná a vkusně zařízená studia až pro 3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem, wi-fi připojením, trezorem zdarma a klimatizací zdarma.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.