STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Xi Village

Řecko, Ostrovy, Kefalonie, Lixouri - Xi

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Xi Village

Neoficiální popis ubytování

Popis
Prostorný areál s vlastním bazénem vzdálený pouhých 80 m od vyhlášené pláže Xi.
Rychlý přehled
prostorný areál se zahradou vlastní bazén, dětské hřiště možnost ubytování až 4 osob vhodné i pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
80 metrů od pláže Xi 8 km od letoviska Lixouri taverny a bary v okolí 30 km od letiště
Poloha
Příjemné prostorné ubytování Xi Village se nachází v blízkosti věhlasné pláže Xi(80 m)na nejjižnějším místě poloostrova Paliki (západní část ostrova Kefalonia). Tato oblast je velmi oblíbená a jedinečně kombinuje kosmopolitní pocit s klidem a pohodou, to vše v zelené krajině ideální pro procházky v přírodě a zároveň v těsné blízkosti (cca 10 minut jízdy) obchodní oblasti města Lixouri. Pláž Xi je známá svými jedinečnými barvami moře. Křišťálově čisté vody a nezapomenutelné západy slunce patří k faktorům, které činí tuto pláž tak zvláštní a známou.
Pojmenování upoutávky 1
Pláž.
Popis upoutávky 1
Pláž Xi.
Vybavení hotelu
Areál Xi Village je tvořen velkou udržovanou zahradou, do které jsou posazené jednotlivé ubytovací budovy, které jsou od sebe odsazené v dostatečně velké vzdálenosti, aby tak skýtali soukromí jednotlivých ubytovacích částí. Venkovní část, osázená zelení a květinami, nabízí společný bazén a sluneční terasu s lehátky a slunečníky (v ceně). V zahradě je i menší hřiště pro děti a gril. Stravování obstarají okolní taverny a restaurace nebo snack/bary na pláži. Majitelé ubytování provozují menší market, kde lze nakoupit vše potřebné k Vašemu pohodovému pobytu.
Vybavení pokoje
V nabídce ubytování jsou studia několika kategorií. Všechna mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, WiFi připojení, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, trezor, balkón nebo terasu. V nabídce najdete Standardní dvojlůžkové pokoje (16-18 m2), studia pro 2-4 osoby typu Junior (32-36 m2) nebo mezonetové (30-32 m2, 1 ložnice v patře).
Pojmenování zařízení 1
Mezonet 2+1 přístýlka
Popis zařízení 1
Studia mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, WiFi připojení, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, trezor, balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni_2
Mezonet 2+2 přístýlky
popis_zarizeni_2
Studia mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, WiFi připojení, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, trezor, balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni_3
Studio pro 2 osoby
popis_zarizeni_3
Studia mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, WiFi připojení, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, trezor, balkón nebo terasu.
Stravování
Vlastní nebo snídaně.
Náš názor
Příjemný prostorný areál skýtající dostatek soukromí v ideální vzdálenosti od nádherné pláže a v dosahu všech služeb (kavárny, taverny, obchůdky). Jedná se o moderní zařízení s hezkým vybavením a možností ubytovat až 4 osoby.
Odkaz na WWW
https://www.xivillage.gr/
www odkaz popis 1
www.xivillage.gr/
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 1,50 Eur, 3* hotely 3,00 Eur, 4* hotely 7 Eur, 5* hotely 10 Eur.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.