STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

The Islander Hotel

Seychely, Ostrov Praslin

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

The Islander Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
POLOHA: Tento malý rodinný hotel se nachází na pláži Anse Kerlan na severozápadě ostrova Praslin v nedotčené bujné přírodě u písečné pláže. Přístav je odsud 20 minut jízdy, cesta na letiště trvá cca 15 minut jízdy. Pár minut od hotelu je také zastávka autobusu, minimarket je vzdálený 5 minut chůze. Pláž Anse Georgette je vzdálená 2 km od hotelu. UBYTOVÁNÍ: Malý rodinný hotel s pěknými zahradními bungalovy v kreolském stylu na pozemku o rozloze 4000 m2. Všechny domky stojí v pečlivě udržované zahradě a v záplavě květin nedaleko hotelové soukromé pláže. Pokoje jsou jednoduše vybaveny stropním ventilátorem a bezpečnostní schránkou. Je zde kuchyňský a jídelní kout s nádobím, mikrovlnou troubou a lednicí. Klimatizace na vyžádání za poplatek, stejně tak jako dětská postýlka.
Vybavení
VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace, bar, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel, parkoviště, nabídka výletů, půjčovna automobilů, parkoviště u hotelu. Restaurace Capricorn nabízí kreolské pokrmy a mořské plody a nachází se na pláži. WI-FI zdarma. SPORT A ZÁBAVA: Koupání, opalování se, výlety po ostrově, rybářské výlety, potápění. Z pláže lze pozorovat nádherné západy slunce. Najdete zde i nově postavený altán v balijském stylu s plážovými postelemi, židlemi a stoly, jenž přímo vybízí k relaxaci. 18ti jamkové golfové hřiště Lemuria Resort and Spa se nachází nedaleko od hotelu. Okolní krajina je domovem vzácného endemického černého papouška vazy seychelského.