STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Adventní metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť a Vídeň

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Adventní metropole na Dunaji - Bratislava, Budapešť a Vídeň

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1.den: Odjezd (06:00) do Bratislavy. Po úvodním autokarovém okruhu městem se zastávkou u hradu Děvína a na Bratislavském hradě, možnost individuální návštěvy adventních trhů či prohlídky historického centra (korunovační kostel Sv. Michala, Pálfivo palác, Michalská brána, Slovenské divadlo či slavný Primocionální palác).  Ubytování v Bratislavě.  

2.den: Po příjezdu do Budapešti - autokarový okruh se zastávkou na Gelertově vrchu, dále u Matyášového chrámu a Rybářské bašty. Podle možností zastávka i u monumentální budovy Parlamentu. Během volna možnost návštěvy vánočních trhů  či návštěvy zdejších termálních lázní. Vpodvečer návrat do Bratislavy. 

3.den: Odjezd do hlavního města Rakouska - Vídně. Individuální program – návštěva adventních trhů v kombinaci s návštěvou památek v centru města (dóm sv. Štěpána či reprezentační komnaty Hofburgu). V další části možnost návštěvy zámku Schönbrunn. Vpodvečer odjezd zpět do ČR. Dojezd do Prahy kolem 23:00.
Fakultativní služby
přéplatekl za jednolůžkový pokoj 1990 Kč

Informace
Upozorňujeme na možná omezení a povinnosti, ke kterým může dojít. Aktuální informace o případných epidemiologických podmínkách budou uvedeny v cestovních informacích před odjezdem. Povinný turistický poplatek (platba na místě po příjezdu do hotelu, orientační cena cca 3 EUR/osoba/noc)
Cena zahrnuje
2 noclehy v hotelu **** v Bratislavě 
přepravu autokarem 
služby průvodce

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.