STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kukučka

Slovensko, Vysoké Tatry

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kukučka

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Informace
* Příjezd : od 15:00
* Odjezd : do 10:00
* Parkování - nehlídané parkoviště se nachází u každé budovy hotelu Kukučka.
* Při příchodu nutné uhradit místní daň cca 1,50 EUR/osobu/noc, a vratnou kauci 70EUR.
* Domácí zvířata nejsou povolena.
Středisko
Tatranská Lomnica
Praha: 560 km, Brno: 360 km, Bratislava: 340 km
Poloha
Komplex se skládá z hlavní budovy a tří rezidenčních budov. 
Hotel stojí 500 m od obchodů a hlavního autobusového a vlakového nádraží. Nachází se 8 km od golfového hřiště. 
V blízkosti resortu najdete níže položené vleky různé náročnosti (600 m), ať už přímo v Tatranské Lomnici nebo v přilehlých částech Vysokých Tater.
Vybavení
Vstupní hala, restaurace, terasa, WiFi, infocentrum, recepce. Pakoviště zdarma před budovou, u apartmánu na recepci poradí nejbližší možné parkovací místo. Součástí hotelu je wellness centrum.
Pro děti dětský koutek v hlavní budově, skluzavky, houpačky.
Ubytování
Typy pokojů :

* dvoulůžkový pokoj Lux  : manželská postel nebo 2 oddělená lůžka, samostatný šatník, TV, minibar, rychlovarná konvice, koupelna (sprchový kout/vana, sociální zařízení, fén), župany hotelové pantofle. Pokoj může mít balkon s posezením. 22-25 m2.

* dvoulůžkový mezonetový apartmán s 2 přistýlkami : obývací místnost s TV a rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby, kuchyně (lednice s minibarem, varná konvice), koupelna (vana, soicální zařízení, fén), ložnice s manželskou postelí s TV, župany, hotelové pantofle.
 
* dvoulůžkový apartmán s 2 přistýlkami v hotelu (jednoložnicový) : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice, apartmán může být vybaven elektrickou troubou,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout / vana, umyvadlo, sociální zařízení, fén, apartmán může disponovat bidetem,  ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  apartmán může být vybaven (elektrickým) krbem,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. Apartmánu může příslušet balkón s posezením. 40m2.

* dvoulůžkový apartmán s 2 přistýlkami v rezidenci (jednoložnicový) :
obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. Apartmánu přísluší balkon s posezením. 40-48 m2.

* čtyřlůžkový apartmán v hotelu (dvouložnicový) : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s pohovkou,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  2x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení apartmánu. 45 m2.

* čtyřlůžkový apartmán s 2 přistýlami v rezidenci : obývací místnost s TV se satelitními kanály a s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  2x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami a s TV se satelitními kanály,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení pokoje. Apartmánu přísluší balkon s posezením. 76 m2.

* čtyřlůžkový prezidentský apartmán s 2 přistýlkami : obývací místnost s krbem, s TV se satelitními kanály, s rozkládací pohovkou vhodnou pro 2 osoby,  kuchyň - zabudovaná varná deska, mikrovlnná trouba, lednice s minibarem, varná konvice,  jídelní kout,  1x koupelna - sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení, vysoušeč vlasů,  1x koupelna - vana, umyvadlo, sociální zařízení,  1x samostatná ložnice s manželskou postelí, s úložnými prostorami,  1x samostatná ložnice se dvěma oddělenými lůžky,  osušky, ručníky, župany, hotelové pantofle, dávkovače mýdla a kosmetické utěrky jsou součástí vybavení pokoje. Apartmánu přísluší 2 balkóny. 135 m2.
Stravování
Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze. Snídaně i večeře jsou podávány v restauraci Vily Olívia.
Sport a zábava
Nadšeným turistům poskytuje Tatranská Lomnica a její okolí ideální startovací místo pro vysokohorskou turistiku, ať už na Zelené pleso, Vodopády Studeného potoka, nebo na jiné dech beroucí místa. 
V blízkém okolí najdete mnohé unikátní přírodní jevy v podobě jeskyní a vodopádů, množství turistických stezek o délce více než 600 km, ale i možnost výletu visutou lanovkou přímo na Lomnický štít.

Wellness: pára, sauna, parní sauna, ochlazovací prostory, fitness, možnost masáží.
Cena zahrnuje
1x 2 hodinový vstup do hotelového wellness

Hosté získávají ke svému pobytu i slevu do tradičních Slovenských restaurací Koliba Kamzík ve Starém Smokovci a Salaš ve Velkém Slavkově, stejně jako slevu do moderních restaurací Olívia Restaurant v Novém Smokovci a v Tatranské Lomnici. Níže uvedené slevy na konzumaci jídla lze uplatnit během pobytu

Salaš Slavkov - sleva ve výši 10%  
Koliba Kamzík - sleva ve výši 15%  
Olívia Restaurant - sleva ve výši 15%
Lyžování
Tatranská Lomnica
nadmořská výška: 900 m - 2200 m  

Nejvyšší lyžařské středisko na Slovensku nabízí 12 km sjezdovek na upatí Lomníckého štítu. Skiareál je vhodný pro začínající i zkušené lyžaře. Pro snowboardisty je v areálu snowpark. Běžkaři ocení 27 km běžeckých tratí. Středisko nabízí 6 km modrých, 5 km červených a 1 km černých sjezdovek. K přepravě slouží 2 kabinové lanovky, 4 sedačkové lanovky a 2 vleky.