STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský dům Brusnianka: Wellness pobyt

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský dům Brusnianka: Wellness pobyt

Neoficiální popis ubytování

Lázeňský dům Brusnianka: Wellness pobyt 3 noci
Informace Wellness pobyt min. délka 2 noci

Lázeňský dům Brusnianka

Nový lázeňský dům Brusnianka se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského hotelu Poľana. Na stravu a procedury dochází hosté do lázeňského hotelu Poľana.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích (s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky). K dispozici jsou také 3 pokoje deluxe.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, fénem (deluxe pokoje mají i vanu), alarmem, SAT/TV, telefonem, ledničkou, kávovým setem, trezorem a Wi-Fi připojením k internetu.

Stravování

Hostům je k dispozici restaurace v hotelu Poľana, jídla jsou podávána formou bufetových stolů s bohatou nabídkou specialit lokální i zahraniční kuchyně doplněné vegetariánskou, dělenou i dietní stravou. Nechybí ani salátový bufet. Příjemné posezení u skleníčky dobrého vína nebo šálku lahodné kávy nabízí hotelový lobby bar a noční bar.

Wellness

Unikátní lázně Caracalla s jedinečným motivem římských lázní v moderním designu jsou součástí lázeňského hotelu Poľana**** v lázních Brusno. Rozloha je 3300 m2, najdete zde sedací bazén s masážními tryskami, zážitkový bazén s vodními chrliči, bublinkami a vodním hřibem, 25 m bazén pro kondiční plavání, divokou řeku s houpacím zálivem, dětský bazén s atrakcemi a krytým hřištěm a masážní salón. V saunovém světě lázní Caracalla najdete 8 jedinečných tematických saun, turecké lázně hammam, tepidárium se zelenou stěnou, Kneippův chodník, ochlazovací bazén, whirlpool a relaxační bazén s odkazem na historické lázně Brusno.

Lázeňské procedury

Hostům jsou v hotelu Poľana poskytovány následující procedury: Inhalační terapie, elektroléčba, světloléčba, masáže (klasická, podvodní, reflexní chodidel, lymfodrenáž přístrojová, medová detoxikační, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny), koupele (perličková, vířivá, skotské střiky, minerální, rašelinová, střídavá, s přísadou soli z Mrtvého moře) a zábaly (parafinové, rašelinové). Základ lázeňské léčby v Brusně tvoří především pitné kúry.

Zvířata

Pobyt s pejsky v hotelu není možný (výjimkou jsou asistenční psi).

Parkování

Hosté mohou zdarma zaparkovat své vozidlo na parkovišti u lázeňského hotelu.

Léčba v lázních Brusno

Minerální vody jsou vhodné pro indikace některých zažívacích chorob, zejména ledvin, jater, žaludečních a střevních poruch. Kromě zažívacích těžkostí se v Brusně mohou léčit i srdeční a cévní choroby, nemoci pohybového aparátu ale i cukrovky. Významnou složku léčby v Brusně tvoří i medikamentózní léčba a léčebná výživa založená na principech dietního systému.

V Lázních Brusno se konají pravidelně různé kulturní a společenské akce, vystoupení nebo taneční večery. Hosté mají možnost zapůjčení společenských her, zahrát si kulečník nebo stolní fotbal. K dispozici jsou tenisové kurty a volejbalové hřiště. K příjemným procházkám vybízí lázeňský park a dobře značené turistické trasy vedou z Lázní Brusno do blízkého okolí i vzdálenějších míst. V letním období je populární vodní turistika i rybolov na nedaleké řece Hron. V zimě jsou k dispozici běžecké trasy i sjezdovky v nedalekých zimních střediscích (Tále, Donovaly, Chopok jih, Králiky, Šachtičky)

Destinace

Brusno je malé město v centrální části Slovenska, které je známé svými přírodními léčebnými prameny. Lázně, nebo-li kúpele, Brusno jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v příjemném prostředí horských lesů a luk.

Lázně Brusno nabízejí návštěvníkům mnoho možností pro zlepšení zdraví a pohody. Hlavní lázeňskou budovou je historická stavba z 19. století, která byla nedávno zrekonstruována. V budově se nachází moderní wellness centrum s bazény, saunou a parními lázněmi. Kromě toho jsou zde nabízeny masáže a jiné procedury, které pomáhají uvolnit svaly a zlepšit prokrvení.

Lázně Brusno jsou také ideálním místem pro ty, kteří trpí respiračními chorobami, jako je například astma. Místní léčivé prameny obsahují minerály, které jsou prospěšné pro dýchací cesty. V lázních je také k dispozici inhalace a jiné terapeutické procedury, které mohou pomoci zmírnit příznaky respiračních onemocnění.

Kromě relaxace v lázních Brusno mohou návštěvníci využít mnoho dalších možností pro aktivní odpočinek. Okolí lázní Brusno nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek. Návštěvníci mohou využít mnoho turistických tras, které vedou krásnou přírodou, jako jsou lesy a hory. Mezi nejznámější místa v okolí patří vrcholy Vtáčnik a Kremnické vrchy, které nabízejí úchvatné výhledy do okolí. V zimním období jsou k dispozici lyžařské střediska, kde si návštěvníci mohou užít sjezdové lyžování nebo běžkování. Lyžařské středisko ležící asi 10 km od Brusna se jmenuje Krahule.

Kúpele Brusno ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou v příjemném horském prostředí. Nabízejí moderní lázeňské procedury, přírodní léčivé prameny a mnoho možností pro aktivní odpočinek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.