STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Lázeňský dům Smaragd: Lázeňský pobyt Medical Gold

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Lázeňský dům Smaragd: Lázeňský pobyt Medical Gold

Neoficiální popis ubytování

Lázeňský dům Smaragd: Lázeňský pobyt Medical Gold 5 nocí
Informace

NÁSTUPNÍ DEN NA POBYT

z důvodu optimalizace návštěvy lékaře

a léčebného režimu

PRACOVNÍ DNY DOPOLEDNE

NEBO NEDĚLE ODPOLEDNE

Během Velikonoc je min. délka pobytu 6 nocí
Lázeňský dům Smaragd

Lázeňský dům Smaragd je po Rubínu druhý nejdéle existující léčebný dům v Dudincích. V roce 2015 prošel rekonstrukcí, od roku 2017 má novou kavárnu a obnovený společenský sál. Lázně Dudince jsou proslulé svými minerálními prameny, jejichž léčivé účinky jsou známé již stovky let. Svědčí o tom bazénky vytesané do travertínu, dnes nazývané Římské lázně, které se dochovaly v okolí města.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích s koupelnou a WC, fénem, LCD TV, lednicí, telefonem, balkonem a internetovým připojením Wi-Fi.

Restaurace a stravování

Hosté mají k dispozici jídelnu, sluneční terasu nebo příjemnou kavárnu Smaragd ´78, která prošla proměnou v roce 2017. Snídaně se podávají formou teplých a studených bufetů. Obědy a večeře si hosté mohou vybírat z menu. K dispozici je i salátový bufet.

Další hotelové služby

V lázeňském domu Smaragd se nachází recepce, centrální trezor, společenský sál. Další doplňkové služby jsou dostupné v Rubínu, hotely jsou propojeny chodbou. Jedná se o solárium, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetiku, zubní ambulanci, směnárnu, čistírnu, prodej suvenýru, animační služby. Nechybí ani dětský koutek a služba hlídaní dětí. V hotelu lze platit kartou.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku najdou v areálu squashový kurt: stůl na stolní tenis: posilovnu, bowlingovou dráhu, biliardový stůl. Venku se nachází tenisový kurt, plážový volejbal, venkovní bazén Rubín a Thai Relax centrum.

Lázně a wellness

V lázních Dudince se léčí nemoci pohybového ústrojí a nemoci nervové soustavy. Zdejší minerální voda je vhodná i pro léčbu chorob žaludku, krevního tlaku, chorob kožních a při onemocnění dýchacích cest. Lázeňský hotel Smaragd je propojen spojovací chodbou s LD Rubín, kde se nachází budova balneoterapie a poskytují se zde veškeré lázeňské a relaxační procedury.

Možnost dokoupení procedur

Inhalační terapie (oxygenoterapie), elektroléčba (diadynamik, rebox, interfereční proudy, magnetoterapie, hydrogalvan), světloléčba (biotronová léčba, laseroterapie, solux), masáže (lymfomasáž, klasická, podvodní, reflexní, reflexní, chodidel, ruční, částečná, medová detoxikační, anticelulitidní masáž, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny, thajská masáž), cvíčení, zábaly, alternativní procedury (akupunktura, ultrazvuk, harmonizace čaker, baňkování, plynové injekce s aplikací CO2).

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat před hotelem za poplatek cca 5 €/den nebo zdarma na monitorovaném parkovišti asi 150 metrů od hotelu.

Okolí

Přímo v lázeňském areálu najdete vitální svět Wellnea s suchými i parními saunami, tepidariem, vířivým bazénem, oddychovou zónou, soláriem a nabídkou masáží. Dále se zde nachází koupaliště Dudinka s minerálním, zážitkovým, rekreačním a dětským bazénem, občerstvením a plážovým volejbalem. Kousek od hotelu jse také sport centrum s tenisovými kurty, bowlingové dráhy a squash .

V okolí určitě stojí za návštěvu krásné historické město Banská Štiavnica, která je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Dále doporučujeme navštívit Zvolen se svým okouzlujícím zámkem a muzeem nebo skalní obydlí a muzeum v Brhlovicích.

Destinace

Město Dudice má zajímavou polohu, nachází se v trojúhelníku Bratislava, Banská Bystrica, Budapešť v naprosto čistém prostředí bez průmyslových exhalátů. Najdete zde ideální podmínky pro rekreaci - stabilní klima a největším počtem slunečných dnů na Slovensku. Podle švýcarské stupnice má klima v městě Dudince sedativní a utišující účinky.

Lázně Dudince mají minerální vodu, která jako jediná na Slovensku a ve střední Evropě léčí současně nemoci pohybového aparátu a oběhového systému, dále pak neurologické choroby. Podobná voda je pak už jen ve francouzských lázních Vichy.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.