STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Okolo Tater, NP Pieniny

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Okolo Tater, NP Pieniny

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Odjezd do Starého Smokovce, odtud pozemní lanovkou na Hrebienok a poté lehkou túrou okruh Studenovodské vodopády, Rainerova chata (občerstvení), Hrebienok (2,3 km, 2-3 hod.). Návrat zpět, odjezd na ubytování. Večer nás čeká akce Goralský piknik, přímo u našeho penzionu s rautem, míst. specialitami a krojovanou goralskou kapelou.

2.den: Výlet do Bachledové doliny, lanovkou (nebo pěšky) na Spišskou Maguru a pak unikátním chodníkem korunami stromů Bachledka - nádherné výhledy na štíty Belianských Tater. Odpoledne plavba na speciálních vorech (slovensky plte) asi 1,5 hod. kaňonem řeky Dunajec. Je to nejkrásnější místo Pieninského NP. Po plavbě pěšky na ubytování (900 m). Společné posezení s kotlíkovým gulášem na večeři.

3.den: Po snídani odjezd do polského města Zakopane s unikátní architekturou a krásnými dřevěnicemi. Projedeme okolo skok. můstků "Wielka Krokew" do centra města - populární ulice Krupowki (stánky, obchody, stylové hospůdky aj.), místní tržiště, možnost jízdy lanovkou na vrch Gubalowka (občerstvení, výhledy, stánky aj.) a zpět. Odjezd domů okolo Oravské přehrady. Příjezd na Ostravsko okolo 19-20 hodiny.

Ubytování - nově zrekonstruovaný 3* Hotel Chata Pieniny, přímo v centru NP. Hotel má vlastní wellness s vnitřním bazénem, komfortní pokoje 1, 2 a 3lůžk. s kompl. soc. zařízením, ledničkou, TV-SAT a Wi-Fi.

V ceně zájezdu je: Doprava zájezd. autobusem včetně všech výletů, polopenze (snídaně - šv. stoly, večeře - 1.den Goralský piknik, 2.den kotlíkový guláš), průvodce CK, místní popl., pojištění úpadku CK. V ceně je rovněž vstup do hotelového bazénu!

V ceně zájezdu není: Povinné kompl. cestovní pojištění včetně storna - zrušení z vážných zdrav. důvodů, plavba na vorech, lanovky, chodník Bachledka - celkem asi 55 Є.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 200 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 150 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.