STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Max

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Max

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
penzion se nachází v obci Podhájska, která je známá svým termálním koupalištěm s unikátní léčivou vodou, která je srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Voda má teplotu 80°C a do bazénů je ochlazována na 33 - 38°C. Léčí se tu nemoci kožní a pohybového ústrojí. Penzion je situovaný nedaleko zastávky autobusu a vlaku.
Koupání
termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce) - 600 m od penzionu.
Vybavení
letní restaurace, wellness centrum (parní sauna, finská sauna, vířivka, relaxační místnost), zahrada s terasami, altán s krbem (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, terasa se zahradou, krb (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, půjčovna a úschovna kol. Parkování v areálu penzionu (kamerový systém).
Cena zahrnuje
Ubytování: 2, 3 a 4-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, vybavený kuchyňský kout (elektrický dvouvařič, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí), LCD TV, rádio, WiFi internet.
Další služby
Ubytování bez stravy.
Speciální nabídka
Vstup do wellness centra 2 hod denně ve vyhrazených hodinách (standardně 17:00 - 21:00). Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Parkování v areálu ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci. Možný pobyt se psy za poplatek 6 €/den. Možnost zapůjčení dětské postýlky 7 €/pobyt. Půjčovna kol: kolo pro dospělé 6,99 €/den, dětské kolo 3,99 €/den, dětská sedačka 1,99 €/den. Záloha na zapůjčení 30 €.
Nekuřácký objekt. Na místě se hradí poplatek místnímu úřadu (pobytová taxa) 0,5 €/os/den. Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska a wellness centra Aquamarín: ...............................Venkovní sedací bazén a plovárna uzavřeny v termínu ...................... vč. Wellness centrum Aquamarin uzavřen v období ...................... vč.