STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Eco Terme Snovik: Lázeňský balíček s polopenzí

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Eco Terme Snovik: Lázeňský balíček s polopenzí

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Terme Snovik

TERME SNOVIK jsou nejvýše položené lázně ve Slovinsku, obklopené na jedné straně Kamnicko-Savinjskými Alpami a na druhé straně krásnými lesy a panenskou přírodou údolí Tuhinj.
V roce 2008 obdržel resort mezinárodní značku Eco Marjetica (Eco Label). Hostům resort nabízí přes 1000 m2 vodních ploch ve vnitřních i venkovních bazénech s vysoce kvalitní termální vodou jak ke koupání, tak k užívání, za poplatek wellness procedury, masáže. Venkovní bazény mají teplotu mezi 26-28 °C, vnitřní bazény 32 °C a masážní bazény 26 °C.
Komplex 4****na okraji lesa se rozprostírá nad termálním komplexem, je postaven z přírodních materiálů, s jedinečným výhledem do zeleného údolí a okolních hor.
V hlavní hotelové budově nabízíme dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady
koupelnou se sprchou, klimatizací, vysoušečem vlasů, SAT/TV a Wi-Fi.

Středisko nabízí 74 apartmánových jednotek a 32 dvoulůžkových pokojů.
Dvoulůžkový pokoj 24 m2 - pokoj hotelového typu většinou s terasou
Apartmán A2 34 m2 - studio apartmán pro 2 osoby, obývací pokoj s kuchyní včetně lůžek v jedné místnosti, koupelna, terasa

Apartmán A4 45 m2 - apartmán pro 4 osoby, 2 + 2, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna, terasa, může být obsazeno max. 3 dospělými osobami nebo 2 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let.

Apartmán A5 45 m2 - apartmán pro 5 osob, 2 + 3, kuchyně s obývacím pokojem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, ložnice s přistýlkou, balkon, TV, WI-FI, koupelna se sprchou, bidetem, WC, vysoušeč vlasů, terasa

Paradise (rajský) apartmán 70 m2 - apartmán pro 4 osoby, 2 + 2, 70 m2, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyní. Nadstandardně zařízený s vlastní jacuzzi, finskou saunou, krbem a vodní postelí. Kuchyň je vybavena sporákem, myčkou a mikrovlnnou troubou, stejně jako pečlivě vybraným kuchyňským náčiním. V ložnici je vodní postel, v obývací místnosti pak kuchyně a krb.

Místní restaurace Potočka nabízí široký výběr klasických, místních jídel i sezónních jídel. Specialitou restaurace je pstruh Tuhinj, který se pěstuje v řece Nevljica. K přípravě sezónních pokrmů se využívá zelenina i bylinky, která je vypěstována v zahradě resortu a je nabízena i hostům, kteří si vaří ve vlastních apartmánech.

Okolí Terme Snovik, kopce a údolí jsou vhodné pro pěší turistiku a cyklistiku. Personál pořádá túry
s průvodcem do okolí, návštěvu farmy s ochutnávkou a noční túry s pochodněmi. Také se zde konají relaxační, jógové a meditační workshopy a workshopy přípravy zdravého jídla.

Animace ve venkovních i vnitřních bazénech pro děti. Animační tým a jejich talisman Malý trpaslík Snoviček připravují mnoho nezapomenutelných zážitků v bazénech i mimo ně.

Dovolená vhodná jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Destinace

Tuhinj se nachází ve stejnojmenném údolí, 30 km od Lublaně, 9 km od Kamniku a 52 km od Bledu. Je obklopen Alpami a četnými malebnými vesničkami. Blízké lázně Snovik jsou nejvýše položenými lázněmi ve Slovinsku, uprostřed panenské přírody a hustých lesů, se mohou pochlubit více než 1000 m2 vodní plochy ve vnitřních i venkovních bazénech s termální vodou nejvyšší kvality.