STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kamnicko-Savinjské Alpy, Eco Terme Snovik

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kamnicko-Savinjské Alpy, Eco Terme Snovik

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z nástupních míst, příjezd na ubytování, koupání v termálech.

2.den: Výlet do Logarské doliny, která je nazývána perlou Savinjských Alp a je jednou z nejkrásnějších alpských dolin. Údolí, jež kdysi vyhloubil ledovec, nám nabídne úžasné pohledy na majestátní okolní horské štíty často o výšce až 2 000 m, vodopády, louky a bukové lesy. Naučná stezka (7km) nás povede k vodopádu Rinka s výškou 90 metrů. Návrat na hotel, koupání v termálech.

3.den: Nejdříve navštívíme Arboretum Volčji Potok krajinářský a květinový park, kde se nachází více než 2 500 druhů rostlin na ploše 80 hektarů. Okolo poledne odjezd do centra Kamniku, středověkého města v centru Kamnicko-Savinjských Alp. Procházka malebnými uličkami historického centra, možnost prohlídky kostela sv. Jakuba z počátku 15. stol. Kaple Božího Hrobu, kterou vytvořil známý slovinský architekt Jože Plečnik, možnost výstupu na zříceniny hradů bavorských šlechticů nad Kamnikem Mali Grad a Stari Grad, odkud jsou pěkné výhledy na okolí. Návrat na hotel, koupání v termálech.

4.den: Náhorní plošina Velka Planina. Lanovkou a poté pěšky okruh 6km (možno zkrátit) úžasnou Velkou Planinou, kde se dosud nachází přes 200 tradičních pastýřských chýší a kostelík. Planina nabízí úchvatné výhledy na Kamninské a Savinjské Alpy. Přímo v salaších pak budete moci ochutnávat typické místní speciality. Po návratu dolů projížďka autobusem ledovcovým údolím řeky Kamniška Bistrica, obklopeným vrcholky Savinjských Alp. Po prohlídce vodopádu Veliki Predoselj návrat na hotel, koupání v termálech.

5.den: Návštěva Lublaně - města známého architekta Plečnika. Lanovkou nebo pěšky k středověkému Lublaňskému hradu, prohlídka Katedrály Sv. Mikuláše, procházka tržnicí se sloupořadím k Dračímu mostu a malebnými uličkami na nábřeží řeky Lublanice. Možnost nákupů, návrat na hotel.

6.den: Program v okolí hotelu, možnost celodenního koupání.

7.den: Po snídani odjezd domů. Večer příjezd na výstupní místa.

V ceně zájezdu je: doprava,ubytování s polopenzí - snídaně a večeře formou bufetu, 2 x denně vstup do krytého i venkovního bazénu s termální vodou, noční koupání každou středu a pátek, půjčovna holí na nordic walking, využití venkovní posilovny, Wi-Fi.

V ceně zájezdu není: vše, co není v ceně, dále povinné komplexní cest. pojištění, místní popl. cca 2,5 €/os/noc, obědy, zapůjčení županu za 7 €, vstupné, jízdenky (lanovka) - celkem asi 50 €.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) apod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 28.02. - 400 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 200 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobus. zájezdů).