STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mind Hotel Slovenija -Terme & Wellness

Slovinsko, Portorož, Izola, Koper

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mind Hotel Slovenija -Terme & Wellness

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Je zde úschovna zavazadel. Nachází se zde restaurace, kavárna a plážový bar. Pro malé hosty je zde dětské hřiště. Hotel nabízí vícejazyčný personál a transfer-servis. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis.

Vybavení pokoje

Hosté se v objektu budou cítit dobře díky komfortně vybaveným pokojům a vysoké kvalitě nabízených služeb. V pokojích je dvoulůžková postel. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu je bar s drobným občerstvením. V hotelu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, minigolf a nordic walking. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, jízda na kánoi, potápění a aqua aerobik. Hosté mohou sportovat i uvnitř objektu, je tady fitness studio, stolní tenis, jóga, gymnastika a aerobik. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně. Připravit je možné také speciální jídla, například bezlepková jídla.

Platba

Objekt přijímá platební karty American Express, Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.