STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Slovinskem od Alp až k moři

Slovinsko, Portorož, Izola, Koper

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Slovinskem od Alp až k moři

Neoficiální popis ubytování

Slovinskem od Alp až k moři

Slovinské Alpy - Jaderské moře - Bledské jezero - Bohinjské jezero - lanovka na Vogel - Triglav - Piran - Portorož (Přístav růží) - saliny Sečovlje - Lipica - Predjamský hrad - Postojnská jeskyně - Lublaň

* Pobyt v hotelu u moře s akvaparkem a s výlety.
* Vhodné i pro rodiny s dětmi. Krátká cesta.

Vile Park

***Hotel Vile Park je umístěn blízko pláže (travnaté a betonové), čtyři vily hotelu se nacházejí kousek od moře v hotelovém komplexu hotelu Bernardin. Jedná se o velmi oblíbený živý resort na bezvadném místě mezi letovisky Piran a Portorož. Nabízí pěknou soukromou pláž, venkovní bazén a přístup do krytých bazénů v hotelu Histrion. Je zde i několik stylových restaurací, směnárna, animační programy, za poplatek wellness, kadeřnictví a vodní sporty.

Pokoje hotelu Vile Park Premium jsou dvou až třílůžkové, jednolůžkové za příplatek, pokoje mají vlastní příslušenství, TV a fén, výjimečně mají balkón, jsou v nové opravené části hotelu. Disponují klimatizací a malou ledničkou.

Areál je postavený kolem zvonice kostela sv. Bernardina z 12. století. Vile Park je starší komplex, jednodušší ubytování v rámci luxusního resortu, který celý klienti využívají. V areálu je také dětské hřiště a mini klub, pláž i dětský bazén.

Vily jsou propojeny stylovou nákupní ulicí s bary a restauracemi, která vede do mariny s bujnou středomořskou vegetací. Snídaně i večeře se podávají v hotelu Histrion, přes který se prochází i do wellness a bazénů.

Areál je 2 km od centra starého Piranu a 2 km od luxusní Portorože. Na obě strany lze dojít asi 30 minutovou pohodovou procházkou po břehu moře nebo MHD.

V sousedním hotelu Histrion je možné využívat Aquapark Termaris.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.