STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aqua Onabrava & Spa

Španělsko, Pevnina, Costa Brava a okolní letoviska, Costa Brava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aqua Onabrava & Spa

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Santa Susanna
Poloha
Profesionálně vedený a dobře udržovaný hotel, nabízí bezstarostnou dovolenou ve známém letovisku Santa Susanna. Hotel se nachází v centru města s množstvím obchodů, restaurací, barů, u promenády. Ve vzdálenosti 6 km od Marinelandu a cca 36 km od letiště v Gironě. Autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.
Pláž
Pláž s hrubozrnným pískem je vzdálena cca 150 m od hotelu, přístup podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 14 EUR/set/den).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, restaurace, 3 bary, směnárna, obchod se suvenýry, WiFi zdarma ve veřejných prostorách, internetový koutek, půjčovna aut a jízdních kol, parkoviště. Velký bazén s terasou, brouzdaliště, hydromasáž, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit (cca 10 EUR).
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje až pro 4 osoby jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV a balkonem. Minichladnička zdarma (za poplatek naplnění na minibar), WiFi (cca 8 EUR/den) a trezor (za poplatek). Postýlka zdarma na vyžádání. V pokoji je umístěno jedno nebo dvě široká lůžka pro 2-4 osoby.

Za příplatek možnost pokojů Premium nebo Junior Suite.

Dvoulůžkové pokoje Premium jsou vybaveny jako standardní pokoje, polštářové menu, výhled na moře nebo na promenádu.
Junior Suite jsou až pro 3 dospělé osoby, zařízeny jako standardní pokoje, polštářové menu, wc zvlášť, sprcha s efektem deště.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel a ve výborné kvalitě.

Plná penze za příplatek.
Sport a zábava
Herna pro děti, miniclub (4-10 let), mini disco, piano bar, animační programy pro děti a dospělé, umělecká vystoupení; za poplatek stolní tenis, herna, wellness centrum Aqua Fit (vstup: cca 8 EUR/den); krytý bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, fitness, masáže; víceúčelové hřiště v hotelu Aquamarina (cca 150 m od hotelu).
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

V OBDOBÍ OD 01.04. DO 01.06.2023 JSOU LETY OPEROVÁNY NA PRAVIDELNÝCH LINKÁCH DO/Z BARCELONY A ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT JE K DISPOZICI POUZE NA TELEFONU!!
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 4,4 EUR/pokoj/den v závislosti na kategorii hotelu; děti do 16 let tuto taxu neplatí. 
Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.