STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Checkin Bungalows Atlantida

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Checkin Bungalows Atlantida

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
V jižní části ostrova, 17 km od letiště, v letovisku Los Cristianos.
Vybavení objektu
Jednoduše zařízený komplex nabízí celkem 190 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, restauraci, bary, mini klub (4 - 12 let), služby prádelny. V zahradě se nachází 3 bazény (dva z nich v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, "bali" postele (za poplatek), dětské hřiště. Hotel akceptuje domácí zvířata. Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace atd.) finanční hotovost 100 €/apartmán, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.
Apartmán – 1 ložnice Superior
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice Standard, ale má zrenovovanou koupelnu. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Apartmán - 1 ložnice Premium
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice Standard, ale je klimatizovaný a o něco prostornější. Na balkóně jsou lehátka. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).
Apartmán – 2 ložnice
Základní vybavení je stejné jako u apartmánu - 1 ložnice Standard, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Minimální obsazenost - 3 dospělé osoby.
Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 2 děti nebo 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během celého dne.
Sport
V komplexu je posilovna, minigolf, stolní tenis, tenisový kurt (za poplatek), aktivity v rámci animačního programu.
Obchody
Centrum Los Cristianos s obchůdky, restauracemi a bary je přibližně 500 m od hotelu.
Pláž
Písečná pláž se světlým pískem Playa de Los Cristianos se nachází cca do 15 minut chůze a Playa de las Vistas do 20 minut chůze od hotelu.
Internetové stránky
www.checkinatlantida.com
Doplňující informace
Poplatek za psa 15 €/den (do 8 kg, na vyžádání, pohyb mimo společné prostory). Aktuální informace v CK. Ručníky k bazénu nejsou k dispozici.
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.
Video
oIWZpjoEcoQ
Apartmán - 1 ložnice Standard
Platí v období květen - říjen.
Dvoulůžková ložnice je oddělená od obývacího prostoru dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), trezor ( k pronájmu), televize se satelitními programy, telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů (na vyžádání, za poplatek), balkon nebo terasa. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).