STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Concordia Playa

7/10
7/10

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Lukáš , pobyt s partnerem/koubřezen 2023

9,7/10
Dagmar, pobyt s rodinoučervenec 2017

Destinace Puerto de la Cruz se nám líbila, ale hotel bych jednoznačně nedoporučila a ani si přístě nevybrala. Určitě bych volila jiný hotel a byli bychom určitě daleko více s dovolenou spokojeni.Tento hotel, dle mého názoru, neodpovídá zařazení**** kategorie, a to v žádném atributu. Pozastavuji se nad tím, že toto ohodnocení má. Tak příště šťastnější volbu!

5,4/10
Robert, pobyt s partnerem/koučervenec 2017

Hotel má vynikající polohu, jste prakticky v centru, blízko pláže, pobřežní promenády, obchodů atd. Pokud vám nevadí chodit spát hodně pozdě, anebo máte štěstí a dostanete se na stranu hotelu s okny "do dvora", nejste příliš nároční na vybavení a různé drobné nedokonalosti na pokoji (ostatně pokoje postupně rekonstruují, tak bude možná lepší), pak bych jej doporučil. Byli jsme nakonec spokojeni, dovolená byla krásná, velmi zajímavá a pestrá. Puerto de la Cruz samotné se rozhodně dá vřele doporučit.

6,8/10

O hotelu

Concordia Playa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
V severní části ostrova, 91 km od letiště, v letovisku Puerto de la Cruz.
Vybavení objektu
Jednoduše zařízený hotel nabízí celkem 236 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, společenská místnost, parkoviště (placené). Na sluneční terase je bazén pro dospělé, lehátka a slunečníky. Hotel akceptuje domácí zvířata.
Dvoulůžkový pokoj Standard
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, placené Wi-Fi připojení na internet, telefon, trezor ( k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Dvoulůžkový pokoj Premium
Základní vybavení je stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc je zde rychlovarná konvice, kávovar, minibar s nápoji (v den příjezdu), trezor (zdarma), welcome pack (lahev šumivého vína, župan), boční výhled na moře. Umístění - vyšší patro Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Sport
V hotelu je kulečník, v letních měsících aquagym.
Obchody
Menší nákupní centrum je poblíž hotelu. Větší obchody, bary, restaurace a ostatní služby jsou v centru letoviska Puerto de la Cruz, vzdáleném cca 500 m.
Pláž
Hotel leží jen 100 metrů od moře u přímořské promenády, která vede kolem přírodních bazénů Lago Martiánez.
Internetové stránky
www.checkinconcordiaplaya.com
Hodnocení našich klientů
Hotel odpovídá kategorii 3*.
Doplňující informace
01. 05. 2021 Poplatek za psa 15 €/den (do 8 kg, na vyžádání, pohyb mimo společné prostory).
Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.
Video
9A8gGE118qk