STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cordial Magec Taurito

Španělsko, Kanárské ostrovy, Gran Canaria

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cordial Magec Taurito

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
Na jihozápadním pobřeží, 58 km od letiště, v údolí Taurito.
Vybavení objektu
Komplex (otevřeno v roce 2021) nabízí 60 moderně zařízených apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace, bar, služby prádelny, parkoviště (za poplatek). Na sluneční terase na nachází bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), lehátka a slunečníky, dětský bazén.
Apartmán – 1 ložnice
Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělená od obývacího pokoje dveřmi. V obývací části je integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, rychlovarná konvice), klimatizace, televize se satelitními programy, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem na bazén. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).
Stravování
Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Je možné doobjednat snídaně a večeře.
Sport
Posilovna.
Obchody
Možnost menších nákupů je v okolí komplexu, další nákupní možnosti jsou v Puerto Mogán a Puerto Rico (spojení linkovým autobusem, zastávka se nachází cca 200 m od apartmánů).
Pláž
Pláž s jemným tmavším pískem je od hotelu vzdálena cca 600 m. V údolí Taurito je umístěn areál Lago Taurito se vzájemně propojenými bazény se slanou vodou, slunečními terasami, lehátky, slunečníky, skluzavkami, restaurací a barem. Pláž karibského typu Playa Amadores s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 6 km a Playa Mogán se světlým pískem cca 3 km.
Internetové stránky
www.becordial.com