STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

El Dorado

Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

El Dorado

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Proč právě sem
  • V blízkosti známé promenády Avenida de las Playas
  • Apartmány s krásným výhledem na oceán
  • Nedaleko Národního parku Timanfaya
Poloha
ubytování se nachází v krásném letovisku Puerto del Carmen, v blízkosti starého města a promenády Avenida de las Playas, která je jednou z nejznámějších a nejživějších v letovisku. V blízkosti hotelu se nachází pláž Playa Grande, která je vzdálena 350 metrů a Playa Chica, která se nachází 300 metrů od hotelu. Letiště je vzdáleno 10 km.
Vybavení a služby
24h recepce, Wi-Fi připojení zdarma, 2 bazény (1 vyhřívaný během zimní sezóny), lehátka a slunečníky, zahrada, dětský bazén, dětské hřiště, snack bar, půjčovna aut (za poplatek), prádelna (za poplatek).
Ubytovaní
Apartmán 2(+2) Výhled zahrada 48 m² - možnost ubytování 3 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí do 12 let, jedna ložnice s manželskou postelí, obývací část s rozkládací pohovkou, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou, balkón nebo terasa se vstupem na zahrádku.
Apartmán 2(+2) Superior 48 m²- možnost ubytování 3 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí do 12 let, jedna ložnice s manželskou postelí, obývací část s rozkládací pohovkou, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou, balkón nebo terasa s výhledem na moře/bazén.
Apartmán 4(+2) 77 m² - možnost ubytování 5 dospělých osob nebo 4 dospělých a 2 dětí do 12 let, dvě ložnice s manželskou postelí, obývací část s rozkládací pohovkou, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou, balkón nebo terasa.

Všechny pokoje mají k dispozici TV, klimatizaci (u apt. 2(+2) za poplatek), trezor (za poplatek), set na přípravu čaje a kávy.
Sport a zábava
vodní a plážové sporty, dle nabídky v letovisku. V blízkosti (12 km) se nachází chráněná krajinná oblast La Geria, kde se v prohlubních sopečného písku pěstuje vinná réva. Za návštěvu stojí také Národní park Timanfaya (18 km), kde na Vás čeká měsíční krajina, scenérie jako z nějakého sci-fi filmu a podivné skalní a pevninské útvary a zoo park Rancho Texas Lanzarote, kde jsou k vidění také delfíni.
Stravování
bez stravy/snídaně - formou bufetu.
Pláž
Playa Grande. městská písečná pláž, se nachází 350 metrů od hotelu, je více než kilometr dlouhá a pyšní se krásným, zlatým pískem a klidným mořem. Lehátka a slunečníky za poplatek (ceny se pohybují kolem 5 EUR/lehátko nebo slunečník).
Doplňující informace
Ceny za zájezd jsou na vyžádání (prezentované ceny jsou orientační) a budou potvrzeny cestovní kanceláří až po ověření u dodavatele.
Vzdálenosti
letiště - 10 km
pláž - 350 m
La Geria - 12 km
Národní park Timanfaya - 18 km
hlavní město Arrecife - 15 km
Slevy pro děti
z ubytování: dítě do 2 let ZDARMA.
Cena zahrnuje
letenku Praha/Vídeň- Lanzarote- Praha/Vídeň včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, ubytování na vybraný počet nocí, stravování dle popisu, služby delegáta na telefonu.

Zpáteční lety z ostrova Lanzarote do Prahy jsou operovány s mezipřistáním na ostrově Gran Canaria za účelem dočerpání paliva.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.