STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Iberostar Playa Gaviotas

Španělsko, Kanárské ostrovy

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Iberostar Playa Gaviotas

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Morro Jable
Poloha
Hotelový komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, u oblíbeného letoviska Jandía, kousek od pobřežní promenády směrem středisko Morro Jable. Nákupní i zábavní možnosti v okolí. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 85 kilometrů od hotelu.
Pláž
Hotel se nachází přímo u krásné pláže Playa de Matoral, která má jemný písčitý povrch, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 12 EUR/za set). Hosté mohou využít nabídky vodních sportů.
Vybavení
Hotel se skládá ze dvou hlavních budov vzájemně propojených, které jsou kaskádovitě uspořádány za sebou do mírného kopce. Hotel nabídne prostornou vstupní halu s 24 hod. recepcí a elegantní lobby; v areálu se nachází dvě restaurace a tři bary. V udržované zahradě jsou tři venkovní bazény včetně bazénu pro děti a sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky k bazénu na vratný deposit. V hotelu se nachází minimarket i úschovna zavazadel, recepce zajištuje půjčovnu kol. WiFi zdarma v celém hotelu.
Ubytování
Standardní pokoje (boční výhled na moře) s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastní koupelnou (fén), klimatizací, telefonem, SAT/TV, set na přípravu kávy a čaje, za poplatek trezor a minibar; s balkonem nebo terasou s příjemným výhledem do okolí. Za příplatek pokoje s výhledem na moře. 

Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře (může být boční), vybaveny stejně jako standard, navíc nově zrenovované a ve vyšších patrech. 

Za příplatek pokoj Prestige Double s výhledem na moře, pouze pro dospělé 18+, chill out zona s bazénem, vodní postele, jacuzzi, otevřený bar s gurmánskými předkrmy.

Za příplatek rodinné pokoje s výhledem na mořskou stranu, vybaveny stejně jako pokoje standard, jedná se o dva propojené pokoje, společný vstup a koupelna, určeno pro rodiny s minimálním obsazením 4 osoby. Za příplatek pokoje family Superior (navíc balijské postele k relaxu k využití v soukromé zóně). 

Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání a zdarma. Nelze nad maximální kapacitu pokoje. 

Stravování
All inclusive, který mj. zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení, odpolední káva, čaj a zákusek . V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10.00 - 23.00).
Sport a zábava
Pravidelné animační a hudební večerní programy pro děti i dospělé. Zdarma posilovna; za poplatek wellness centrum (vstup od 18 let).  K dispozici je také víceúčelové hřiště, za poplatek tenisový kurt (rezervace na recepci), bowlingové dráhy.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.