STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Soho Boutique Vistahermosa Apartamentos

Španělsko, Pevnina, Andalusie, Costa de la Luz, El Puerto de Santa Maria

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Soho Boutique Vistahermosa Apartamentos

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do horních poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf a pokojová služba. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Je možné požádat o přistýlku. Je tady sejf. Kuchyňský kout je vybaven mikrovlnnou troubou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek). Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Apartmánový hotel má bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Kdo chce být aktivní i na cestách, ten může využít nabídky jízdy na kole/horském kole, za poplatek je fitness studio. Hotel také zprostředkovává fitness studio. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.