STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Papi

10/10
10/10

Španělsko, Pevnina, Costa Brava a okolní letoviska, Costa Brava

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Bradáčová , pobyt s rodinousrpen 2023

Delegát byl moc super všem se perfektně věnoval

10/10

O hotelu

Papi

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Malgrat de Mar
Poloha
Částečně zrenovovaný hotel, vhodný pro rodiny s dětmi, se nachází v první linii přímo u dlouhé promenády s obchody, restauracemi a bary.
Pláž
Více než 5 km dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu, přístup podchodem pod lokální tratí, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 10 EUR/set/den).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, výtahy, lobby, konferenční místnost, směnárna, restaurace, bar, bar u bazénu, místnost s TV, WiFi zdarma ve veřejných prostorách; za poplatek internet, prádelna, parkoviště. Terasa s bazénem, hydromasáž, kaskáda, brouzdaliště, bazén s vodními atrakcemi pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratnou kauci (cca 10 EUR).
Ubytování
Menší standardní dvoulůžkové pokoje kategorie 3* s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén na vyžádání na recepci záloha cca 10 EUR, WC), klimatizací, telefonem, SAT/TV a balkonem; za poplatek trezor (cca 20 EUR/týden, chladnička (dle možnosti, cca 20 EUR/týden). 
Za příplatek jsou k dispozici zrenovované prostornější pokoje Premium kategorie 4* s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 děti, se standardním vybavením.
Postýlka na vyžádání a za poplatek (cca 3 EUR/noc).
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem s bohatým výběrem jídel ve výborné kvalitě, možnost dokoupení open bar, který zahrnuje snídani a večeři formou bufetu, limitované množství vody a vína k večeři a vybrané nápoje v hotelovém baru v čase 16:00-23:00 hod. (pivo, víno, sangría, nealko nápoje, voda, čaj, káva; zmrzlina).

PRAVIDLA PROGRAMU POLOPENZE PLUS:
Program platí v časech: od 16:00 do 23:00
Co je zahrnuto: točené pivo, nealkoholické nápoje (Cola, Fanta, Sprite...), voda, čaj, káva, rozlévané víno, místní míchané nápoje, sangrie, džusy a zmrzlina v baru u bazénu.

Konzumace vody a rozlévaného vína je zahrnuta taktéž v restauraci během večeře.

Jak to funguje: Host po příjezdu do hotelu Papi obdrží kartu opravňující využívání tohoto programu. Tuto kartu je třeba ukázat při každém čerpání služby na baru. 

PRAVIDLA:
1/ Na jednu objednávku jsou podávány maximálně 2 drinky na osobu.
2/ Tento program je určený výhradně pro klienty, kteří si tuto službu zaplatili, není dovoleno drinky poskytovat dalším osobám.
3/ Je zakázáno vstupovat do restaurace s drinky obdrženými na baru.
4/ Alkoholické nápoje nejsou podávány osobám mladším 18ti let.
5/ Drinky nebudou podávány hostům, kteří vykazují známky opilosti či se chovají agresivně.
6/ V případě ztráty této karty, prosím, co nejdříve informujte recepci.
7/ Hotel Papi si vyhrazuje právo tuto službu odepřít bez jakékoliv náhrady, pokud dojde k porušení výše uvedených pravidel.
Sport a zábava
Bazén s vodními atrakcemi pro děti, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti i dospělé (červenec-srpen), aqua aerobik, karaoke, živá vystoupení; za poplatek kulečník, hrací automaty.
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

V OBDOBÍ OD 01.04. DO 01.06.2023 JSOU LETY OPEROVÁNY NA PRAVIDELNÝCH LINKÁCH DO/Z BARCELONY A ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT JE K DISPOZICI POUZE NA TELEFONU!!
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1 EUR/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 EUR/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovací zařízení a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.