STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Address Beach Resort

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Address Beach Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Dubaj - Jumeirah Beach Residence
Poloha
Hotel se nachází v oblasti Jumeirah Beach Residence, přímo v první linii u zdejší vyhlášené pláže. Jen pár minut chůze od hotelu začíná ulice The Walk plná různých restaurací, barů a klubů. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno cca 35 km.
Pláž
Jumeirah Beach Residence a zdejší pláž je standardně veřejně přístupná. K hotelu však přiléhá část, která je výhradně pro hotelové hosty. Lehátka a slunečníky na hotelové části zdarma, cabañas za poplatek.
Vybavení
Hotel sídlí v oceněné budově se dvěma věžemi propojenými mostem, kdy nahoře vznikl prostor pro unikátní nekonečný bazén (zapsán v Guinnessově knize rekordů). Nachází se téměř přibližně 290 metrů nad mořem a nabízí panoramatický výhled na Bluewaters, vyhlídkové kolo Ain Dubai, Palm Jumeirah a další. Samozřejmostí je recepce otevřená 24 hodin denně, možnost uložení cenností do trezoru, směnárna a parkoviště. Dále jsou hostům k dispozici 3 restaurace, 5 barů včetně baru u bazénu, na pláži a střešního. V hotelové zahradě mohou hosté relaxovat u 2 bazénů (z toho jeden výhradně pro dospělé). Wi-Fi připojení zdarma. Děti mají k dispozici klub a hřiště.
Ubytování
V nabídce je celkem 217 pokojů různých kategorií.
Pokoj deluxe - plocha cca 45 m². Vybaven klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem (za poplatek), setem na přípravu kávy / čaje, psacím stolem a vlastním příslušenstvím (vana, sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů). Za příplatek varianta s balkonem nebo výhledem na moře.
JuniorSuite - stejné vybavení jako pokoj deluxe, ale prostornější (cca 81 m², možnost přidání přistýlky až pro 2 osoby).
Přistýlky formou rozkládací pohovky.
Stravování
Bez stravy.
Snídaně.
Polopenze.
Přesné časy a místa podávání jídel obdrží klienti v hotelu při check-inu.
Sport a zábava
Wellness centrum Address (nejvyšší wellness centrum v Dubaji v 75. a 77. patře) zahrnuje venkovní bazén (z důvodu bezpečnosti vstup od 21 let výše), fitness a spa. Za poplatek masáže, kosmetické procedury, sauna.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* noclehy dle smlouvy o zájezdu
* služby česky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.