STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Dukes The Palm

10/10
10/10

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Romana, pobyt s rodinouříjen 2023

9,9/10
Simona, pobyt s rodinouříjen 2023

Dokonale. Dekujeme

9,8/10
Pavl, pobyt s rodinouříjen 2023

9,3/10
Libor, pobyt s rodinouříjen 2023

10/10

O hotelu

Dukes The Palm

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
Z klidného prostředí 5* hotelu Dukes The Palm, Royal Hideaway, máte pocit, že se můžete dotknout mrakodrapů města. Tento luxusní hotel se soukromou pláží se nachází v exkluzivní oblasti Palm Jumeirah a nabízí panoramatický výhled na moře a Dubaj jako kulisu k pobytu, kde elegance, exkluzivita a britská pohostinnost nemají obdoby. Relaxační, úchvatné a přívětivé prostředí je ideálním místem pro trávení času v rodinném kruhu. Tento elegantní hotel nabízí hostům vynikající služby, sofistikované ubytování a širokou škálu vyžití. Dukes The Palm se pyšní svou jedinečnou atmosférou a pohodlným prostředím pro relaxaci a odpočinek. Luxus je hlavním rysem jeho 279 pokojů a 285 apartmánů. V hotelu Dukes The Palm, a Royal Hideaway, je každý pokoj navržen do posledního detailu, což zaručuje, že váš výlet bude skutečně jedinečným zážitkem. Nabízí moderně zařízené pokoje a apartmány, které jsou vkusně zdobené a vybavené veškerým potřebným vybavením pro pohodlný pobyt hostů. Každý pokoj má vlastní koupelnu, klimatizaci, minibar, televizi, set na přípravu kávy čaje, žehlicí prkno se žehličkou, fén, župan a bezplatné Wi-Fi připojení. Základní pokoje typu deluxe bez možnosti přistýlky mají rozlohu 27m2, dále jsou k dispozici prostornější pokoje typu superior s výhledem na město, studia s kuchyní a několik dalších typů luxusních apartmánů a suite. V rámci stravování mohou hosté vychutnat širokou škálu kulinářských zážitků. Hotel nabízí několik restaurací a barů, které servírují rozmanité mezinárodní i místní speciality. Zde si můžete vychutnat chutné pokrmy, exotické nápoje a panoramatický výhled na moře. To nejlepší z tradice a inovace naleznete v oceňované restaurací Khyber s autentickou indickou kuchyní a ikonickým barem Dukes. Přístup na soukromou pláž zaručuje naprostou exkluzivitu a nabízí ideální prostředí pro vodní aktivity. Pro větší relaxaci je k dispozici také nekonečný bazén s regulovanou teplotou a působivým výhledem na Arabský záliv. Pro aktivní hosty je k dispozici také moderně vybavené fitness centrum a wellness centrum, které nabízí širokou škálu masáží a procedur. K vybavení hotelu patří také velkolepý krytý bazén ve 14. patře a inovativní dětský klub pro nejmladší členy rodiny. Dukes The Palm je ideálním místem pro ty, kteří hledají luxusní a relaxační dovolenou v Dubaji. Jeho vysoce kvalitní služby, elegantní prostředí a vynikající umístění na ostrově Palm Jumeirah nabízí hostům nezapomenutelný pobyt plný komfortu a pohody. V tomto pětihvězdičkovém dubajském hotelu jsou úžasné vzpomínky zaručeny při každém pobytu.
Vybavení
V hotelech v SAE je vybírána na místě po příjezdu pobytová taxa. Tento poplatek se hradí během pobytu v hotovosti na hotelové recepci a jeho výše je stanovena dle kategorie hotelu nebo apartmánu a to následovně: • Pětihvězdičkový hotel (resort) či hotel (resort) vyšší kategorie AED 20 ($5.50) • Čtyřhvězdičkový hotel (resort) AED 15 ($4.10) • Tříhvězdičkový hotel (resort) AED 10 ($2.75)