STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amaya Lake

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amaya Lake

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Negombo, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstatndartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU
AMAYA LAKE DAMBULLA 4*!!

Popis Lokace
KANDALAMA:
Popis ubytování
AMAYA LAKE KANDALAMA DAMBULLA 4****:

Hotel Amaya Lake Kandalama Dambulal se nachází podél břehů jezera Kandamala a v kulturním trojúhelníku Srí Lanky. Nedaleko hotelu se nachází chrám Dambulla Cave. Hotel disponuje 101 pokoji, které se dělí na několik kategorií - "Amaya Superior Suite", "Deluxe Villa", "Club Lodge Villa" a "Superior Villa". Pokoje disponují klimatizací, wi-fi připojením, TV s plochou obrazovkou a satelitními programy, telefonem, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, digitálním trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Hotel disponuje restaurací "Samara" servírující pokrmy srílanské a mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřena na snídaně, obědy i večeře. Dále hotel disponuje barem "Amaya Lake" s kapacitou 20 osob disponující nabídkou koktejlů a různých nápojů. Dále hotel nabízí služby stolování v přírodě či na pokoji (na vyžádání). Tento hotel také disponuje bazénem, Spa nabízející širokou škálu procedur a konferenční místností. Hotel nabízí také svatební balíčky pro novomanžele. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/NEGOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu AMAYA LAKE DAMBULLA 4****
Volný program

3. DEN - předposlední DEN - (NEGOMBO)
Volný program
Možnost fakultativních výletů

Poslední DEN
Volný program
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.


Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.