STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ramada Katunayake

Srí Lanka, Negombo

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ramada Katunayake

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR DO COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU
RAMADA KATUNAYAKE 4**** !!!

Popis Lokace
COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
RAMADA KATUNAYAKE 4****:

Hotel Ramada Katunayake Colombo International Airport se nachází několik minut od centra města Colombo, nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Hotelové pokoje disponují klimatizací, psacím stolem, vysokorychlostním připojením k internetu, trezorem, minibarem. Některé pokoje jsou kuřácké. Hotel také disponuje restaurací, barem, posilovnou, bazénem, vířivkou u bazénu a 3 konferenčními místnostmi.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu RAMADA KATUNAYAKE 4****
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.